Hakkımızda

Yapayzekalar.com internet sitesi, 23.12.2022 tarihinde yayına alınarak kullanıcıya doğrudan saf, şeffaf ve zararsız bilgiyi ulaştırabilmek ve bu yönde yayın amacı güden özel bir internet sitesidir. Yapayzekalar.com internet sitesini kullanarak Türkiye gündemindeki trend haberleri, yeni gelişmeleri ve rehber niteliğindeki tüm özel içerikleri keşfedebilirsiniz.

Yapayzekalar.com internet sitesindeki yayına alınan tüm içerikler iyi niyetle hazırlanmıştır. Paylaşılan içerikler zarara yönelik değil aksine ziyaretçiyi bilgilendirebilmek, doğru bilgiye ulaştırabilmek amacıyla oluşturulmaktadır. Yapayzekalar.com internet sitesi sizlere sadece öneri babında bilgiler sunmaktadır. Sitemizi takibe alarak ilgi alanınızdaki ve ilginizi çekebilecek diğer içeriklere kısa yoldan ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Yapayzekalar.com Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sitemizde yayınlanan hiçbir içerik ırkı, cinsiyeti, sosyal düzeyi veya ilişkiyi, dini inançları ve fiziki kusurları aşağılayıcı, kınayacak şekilde yer edinemez durumdadır.
  • Genel ahlak anlayışını zedeleyen, dini duygulara zarar veren ve aile kurumlarına zarar veren içeriklere sitemizde yayını yapılamaz.
  • Hiçbir içerik için hiçbir kişi, kurum veya farklı türevi olası durumlara karşın küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan lakaplar, ifadeler sitemizde yer edinemez.
  • Şiddet ve zorbalığa özendiren, çocuklara olumsuz yönde etki edebilecek, bireyleri kötü yönde hedef alan ve uluslararası nefrete olumlu bakan, düşmanlığı körükleyen hiçbir içerik yine sitemizde yer edinemez.
  • Yanlış yayınlanan, doğru olmayan veya güncel olmayan tüm kaynaklar dahil bilgilerin uyarısına saygı gösterilir, uyarılması halinde gereken yapılır. Sitemiz uyar kaldır prensibi veya uyar düzelt prensibi ile hareket etmektedir.

Yasal Uyarı

  • Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette yapayzekalar.com tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.
  • Yapayzekalar.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.
  • Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun yapayzekalar.com, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.
Betnis Giriş
Betnis Giriş