İletişim

Yapayzekalar.com internet sitesi ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda yer alan iletişim bilgilerini esas alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

E – Posta

nafta0303@gmail.com

WhatsApp

WhatsApp İletişim Numarası

Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz adına aşağıda yer alan bilgiler ışığında bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yazılı hususları dikkate alarak iletişim kurabilirsiniz.

  • Yapayzekalar.com internet sitesinin hiç bir kamu kurumuyla veya özel bir kuruluşla bağlantısı yoktur. Özel bir internet sitesidir.
  • Yukarıda yazılı olan e – posta adresi, nasilgidilir.net içerisinde yer alan tüm materyalleri baz alarak işleyiş gösterir. Yazılı olan e – posta adresiyle iletişime geçerek Yapayzekalar.com içerisindeki tüm materyallerin telif hakkı, öneri, şikayet ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.
  • Her bir maile olumlu / olumsuz geri dönüş sağlamaktan yanayız lakin her bir maile cevap verebilecek kapasitemiz bulunmuyor. Önemli gördüğümüz maillerin her birisine olumlu / olumsuz geri dönüş yapmaktan olacağız. Tüm gönderilen mailler için geri dönüş süremiz 21 iş günüdür.

Hakkımızda veya Yazar sayfalarımız üzerinden Yapayzekalar.com hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Betnis Giriş
Betnis Giriş