İletişim

Yapayzekalar.com internet sitesi ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda yer alan iletişim bilgilerini esas alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

E – Posta

hi@yapayzekalar.com

WhatsApp

WhatsApp İletişim Numarası

Twitter

Yapay Zekalar Twitter Sayfası

R10.net

R10.net İletişim Sayfası

Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz adına aşağıda yer alan bilgiler ışığında bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yazılı hususları dikkate alarak iletişim kurabilirsiniz.

  • Yapayzekalar.com internet sitesinin hiç bir kamu kurumuyla veya özel bir kuruluşla bağlantısı yoktur. Özel bir internet sitesidir.
  • Yukarıda yazılı olan e – posta adresi, nasilgidilir.net içerisinde yer alan tüm materyalleri baz alarak işleyiş gösterir. Yazılı olan e – posta adresiyle iletişime geçerek Yapayzekalar.com içerisindeki tüm materyallerin telif hakkı, öneri, şikayet ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.
  • Her bir maile olumlu / olumsuz geri dönüş sağlamaktan yanayız lakin her bir maile cevap verebilecek kapasitemiz bulunmuyor. Önemli gördüğümüz maillerin her birisine olumlu / olumsuz geri dönüş yapmaktan olacağız. Tüm gönderilen mailler için geri dönüş süremiz 21 iş günüdür.

Hakkımızda veya Yazar sayfalarımız üzerinden Yapayzekalar.com hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.