Beraber Film İzleme Uygulaması (En İyileri)

Beraber film izleme uygulaması konusunda çok sık soru alıyoruz. Bugünlerde pek çoğumuz evde sıkışıp kalmışken, arkadaşlarımız ve ailemizle bağlantıda kalmamıza yardımcı olacak bunun gibi uygulamaların mevcut olması harika. Uygulamalar, nerede olursanız olun birlikte senkronize bir şekilde film izlemenize olanak tanıyor.

Film oynarken izledikleriniz hakkında sohbet edebilir ya da hiç vakit kaybetmeden patlamış mısır molası verebilirsiniz. Ayrıca, uygulama gerektiğinde filmi duraklatmanıza, geri sarmanıza ve ileri sarmanıza bile olanak tanır. Tıpkı yan yana oturuyormuşsunuz gibi! Mesafelerin sevdiklerinizi ayırmasına izin vermeyin. İşte sizlere beraber film izleme uygulaması!

gidio one cikan gorsel 31
Beraber Film İzleme Uygulaması

Beraber Film İzleme Uygulaması

En sevdiğiniz film gecesi atıştırmalıklarınızı getirin ve mesafe ne olursa olsun eğlenceli bir film izleme deneyimine hazır olun! Birlikte film izlemeye yönelik uygulamalarla, siz ve arkadaşlarınız veya aileniz en sevdiğiniz filmlerin özel gösteriminin keyfini her yerden çıkarabilirsiniz. İster ülkenin ister dünyanın öbür ucunda olun, bu uygulamalar sevdiğiniz insanlarla film izlemeyi kolaylaştırır. Her izleme seansına 20 kişiye kadar davet edebilirsiniz, bu yüzden biraz patlamış mısır alın ve unutulmaz bir dijital film gecesi için yerleşin! İşte favori seçimlerimizden bazıları:

  • Rave: Rave, başkalarıyla gerçek zamanlı olarak film izlemek için en iyi seçeneklerden biridir. Sohbet odaları, tepkiler, müzik paylaşımı ve daha fazlası gibi özellikler içerir.
  • TwoSeven: Bir diğer harika seçenek ise TwoSeven bu da 8 kişiye kadar film izlemenize olanak tanır. Tüm izleyiciler aynı filmi aynı anda izleyebilir ve canlı sohbet, anketler, trivia oyunları ve daha fazlası gibi bir dizi etkileşimli özelliğe erişebilir.
  • MyCircleTV: Son olarak, farklı konumlarda birlikte film izlemenizi sağlayan bir uygulama arıyorsanız, MyCircleTV harika bir seçimdir. Herhangi bir cihazda çalışır ve resim içinde resim görüntüleme ve paylaşılan sesli sohbet seçenekleriyle birlikte gelir.

Bu uygulamalar arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getirmenizi kolaylaştırıyor. Ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar! Öyleyse sohbet, kahkaha ve eğlence dolu sanal bir film gecesi için birkaç arkadaşınızı (dijital olarak) davet edin.

2 Kişi Nasıl Film İzlenir?

İki kişi aynı anda aynı filmi izlediğinde, her biri hikayeye kendi bakış açısını getirir. Farklı esprilere gülerler, ilginç olay örgüsü noktalarına dikkat çekerler ve hatta farklı karakterler arasında bağlantılar kurarlar. Filmi özel kılan her küçük ayrıntı, başka bir kişiyle paylaşıldığında daha da zenginleşir. Teleparty ve Kast gibi modern uygulamalarla izleme deneyiminizi senkronize edebilir, böylece herkesin aynı anda izlemesini sağlayabilirsiniz.

  • Teleparty: Teleparty (eski adıyla Netflix Party) ile tek yapmanız gereken Chrome tarayıcınızdaki uzantı düğmesine tıklayarak bir “parti” oluşturmak. Arkadaşlarınız partinize katılmak için kullanabilecekleri bir davet bağlantısı alacaklar ve ardından izlemeye başlamaya hazırsınız! Film sırasında gerçek zamanlı sohbet için sohbet entegrasyonuna bile sahiptir.
  • Kast: Kast, konumdan bağımsız olarak arkadaşlarınızla film izlemenizi sağlayan bir başka harika uygulama. Tek yapmanız gereken bir oda oluşturmak, arkadaşlarınızı davet etmek ve ardından Netflix veya Hulu gibi aynı video akış hizmetine bağlanmaktır. Kast, film oynatma kontrolü, grup sohbeti ve hatta kendinizi ifade etmek için GIF ekleme yeteneği gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Uzaktan Sevgiliyle Film Nasıl İzlenir?

Modern teknoloji sayesinde, ayrı olsanız bile birlikte film izleyebilirsiniz. Dünyanın her yerinden aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmenize ve film izleme deneyiminizi senkronize etmenize olanak tanıyan pek çok uygulama var.

  • Netflix Party: Netflix Party, arkadaşlarınızla film izlemek için bir başka harika uygulamadır, ancak özellikle Netflix akışı için tasarlanmıştır. Bir partiye en fazla beş kişi katılabilir ve ev sahibi oynatma ayarları üzerinde tam kontrole sahiptir. Ayrıca uygulama içi sohbet özelliği de bulunuyor, böylece izledikleriniz hakkında yorum yapabiliyorsunuz.
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri