Discord HypeSquad Nedir? Nasıl Alınır? (Mobil)

Discord HypeSquad nedir? Sorusunu sık bir şekilde alıyoruz. Discord Hypesquad, Discord’u, topluluğunu ve hizmetlerini tanıtmaya yardımcı olan tutkulu ve aktif üyelerden oluşan özel bir gruptur. Destekleri karşılığında, yeni özelliklere erken erişim elde ederler ve bunları herkesten önce test ederler.

Ayrıca özel rozetler, özel emojiler ve diğer havalı takılar gibi özel avantajlar da elde ederler! Discord Hypesquad’in bir parçası olmak, Discord’a olan tutkunuzu gösterirken topluluğa daha fazla dahil olmanın harika bir yoludur. Bu içerik Discord HypeSquad nedir? Discord Hypesquad Alma başlıklarında bilgi verecektir.

gidio one cikan gorsel 2023 06 07T000422.509
Discord Hypesquad Nedir?

Discord Hypesquad Nedir?

Discord Hypesquad, Discord’u herkes için harika bir platform haline getirmeye yardımcı olan Discord topluluğu üyelerini tanımak ve ödüllendirmek için tasarlanmış bir programdır. Hypesquad üyeleri topluluklarında aktiftir, olumlu davranışların teşvik edilmesine yardımcı olur ve başkalarının takip etmesi için örnek teşkil eder. Hypesquad’in bir parçası olarak üyeler, özel etkinlikler, yeni özelliklere erken erişim ve daha fazlası gibi özel avantajlara erişebilirler! Bu, tutkulu kullanıcıların Discord’a olan sevgilerini göstermeleri ve bunun için ödüllendirilmeleri için harika bir yoldur.

Hypesquad üyeleri, en sevdikleri platformu desteklemeye yardımcı olan küresel bir ekibin parçasıdır. Yeni özelliklere erken erişim, sunucularda özel roller ve hatta Hypesquad’ın diğer üyeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanındaki etkinliklere gitme şansı elde ederler. Discord’u seviyorsanız ve daha büyük bir şeyin parçası olmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir fırsat olabilir!

Discord HypeSquad Alma – Nasıl Alınır?

Özel Discord Hypesquad’a katılmak mı istiyorsunuz? Bu kolay bir iş değil! Discord Hypesquad, Discord’un ruhunu ve enerjisini örnekleyen insanlardan oluşan özel bir gruptur. Bu takımda yer alabilmek için platformun aktif bir kullanıcısı olmanız ve platformun özelliklerini sevdiğinizi göstermeniz gerekmektedir.

Discord Hypesquad Üyesi Nasıl Olunur?

 • Resmi Discord web sitesine gidin ve henüz bir hesabınız yoksa bir hesap oluşturun.
 • Hesabınıza girdikten sonra, ekranınızın sol tarafındaki menüden “Ayarlar “ı seçin.
 • “HypeSquad” bölümünü görene kadar aşağı kaydırın; oraya geldiğinizde “Şimdi Katıl “a tıklayın.
 • E-posta adresinizi soran bir istem görüntülenecektir. Bu bilgileri girin ve ardından “Devam” düğmesine basın.
 • Bir sonraki sayfada, tüm soruları dikkatlice okuyun ve dürüstçe cevaplayın (örn. oyun tutkunuz var mı veya aktif bir Discord kullanıcısı mısınız?).
 • Tüm soruları yanıtladıktan sonra, başvurunuzu göndermek için “Başvur” düğmesine basın.
 • Başvurunuz kabul edilirse, HypeSquad’dan bundan sonra ne yapmanız gerektiğine dair talimatları içeren bir e-posta alacaksınız.
 • Bu e-postadaki talimatları izleyin ve Discord Hypesquad’ın bir üyesi olarak resmi olarak eklenip eklenmediğinizi görmek için sık sık kontrol edin.

Discord Hypesquad Alma Mobil

Discord Hypesquad’a katılmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Aslında telefonunuzdan bunu yapmak çok kolay. İşte nasıl başlayacağınıza dair hızlı bir rehber:

 • Discord uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indirin.
 • Yüklendikten sonra uygulamayı açın ve zaten mevcut bir hesabınız varsa hesap bilgilerinizle giriş yapın. Yoksa, bir tane oluşturun ve yeni kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra Kullanıcı Ayarları > Görünüm > Hypesquad’e gidin ve “Şimdi Uygula “yı seçin.
 • Bir sonraki sayfada, hangi evi istediğinizi seçin üç seçenek arasından katılmak için.
 • Son olarak, başvuru formunu kendinizle ilgili birkaç ayrıntıyla doldurun ve gönderin.

Discord HypeSquad Balance Nedir?

Discord Hypesquad Balance, kullanıcıları Discord platformundaki etkinlikleri için ödüllendiren bir programdır. Bu programa katılan kullanıcılar özel rozetler, özel rollere ve kanallara erişim ve hatta Discord ortaklarından hediyeler kazanmaya hak kazanırlar. Karşılığında bir şeyler alırken platforma olan bağlılığınızı ve desteğinizi göstermenin harika bir yoludur. Programa hak kazanmak için tek yapmanız gereken birkaç sunucuya katılmak ve aktif kalmak.

YouTube video
YouTube video

Yorum yapın