Discord Ödeme Yöntemi Onaylanmıyor (Doğru Yöntem)

Discord ödeme yöntemi onaylanmıyor konusunda sık soru alıyoruz. Discord ödeme yönteminiz reddedildiği için hayal kırıklığına mı uğruyorsunuz? Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Neyse ki, Discord’da alışveriş yapabilmeniz için ödeme yönteminizi onaylatmayı denemek ve onaylatmak için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Discord ödeme yöntemi hakkında merak edilenler ve diğer tüm konular hakkında bilgilendirmeyi sağladık. Discord Nitro ödemesi yaparken karşılaştığınız hataların çözüm yöntemlerini, Nitro’nun hangi avantajlar sunduğunu detaylı bir şekilde paylaştık!

gidio one cikan gorsel 17
Discord Ödeme Yöntemi Onaylanmıyor

Discord Ödeme Yöntemi Onaylanmıyor

Discord ödeme yöntemi konusunda Discord tarafından çok sayıda hata alıyorsanız veya ödeme yönteminiz hiçbir şekilde yapılamıyorsa takip etmeniz gereken birkaç adım vardır. Discord ödeme yöntemi için yapmanız gereken adımları aşağıda paylaştık:

 • İlk adım, ödeme yönteminizle ilişkili tüm bilgilerin güncel olduğundan emin olmaktır. Bu, fatura adresinin, son kullanma tarihinin, kart numarasının ve diğer alanların doğru olduğunu doğrulamayı içerir. Ayrıca, herhangi bir aylık veya abonelik ücretinin süresinin dolup dolmadığını iki kez kontrol edin.
 • Ardından, ödeme yönteminin zaten başka bir hesaba veya cihaza bağlı olmadığından emin olun. Birden fazla hesap aynı ödeme bilgilerini kullanıyorsa, satın alma onayları denenirken sorunlara neden olabilir.
 • Son olarak, mümkünse farklı bir ödeme yöntemi kullanmayı deneyin. Hala sorun yaşıyorsanız, yardım için Discord’un müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçin. Sorunları gidermenize ve sizin için uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilirler.

Discord Hangi Kartlar Geçerli?

Discord’da kart kullanımı söz konusu olduğunda, büyük bir finansal sağlayıcı tarafından verilen herhangi bir geçerli banka veya kredi kartını kullanabilirsiniz. Kabul edilen sağlayıcılar arasında Visa, Mastercard, American Express ve Discover bulunmaktadır. Kartın türüne bağlı olarak, Discord ile kullanırken kısıtlamalar veya sınırlamalar olabilir. Örneğin, ön ödemeli kartlar kabul edilmeyebilir ve bazı kartlar ek bir güvenlik kodu veya doğrulama gerektirebilir. Discord’da hangi kartların geçerli olduğuna dair herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yardım için Discord Destek ekibine ulaşın.

Discord Nitro Nasıl Satın Alınır?

Discord Nitro satın almak, özel özelliklere erişmek ve Discord’a desteğinizi göstermek için harika bir yoldur. Discord Nitro’yu nasıl satın alabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Discord web sitesine gidin ve giriş yapın.
 2. Sol taraftaki gezinti menüsünden Mağaza sayfasına gidin ve ürün listesinden “Nitro “yu seçin.
 3. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bir aylık veya on iki aylık aboneliklerden birini seçin, ardından “Şimdi Satın Al “a tıklayın.
 4. Ödeme bilgilerinizi girin, Şartlar ve Koşulları kabul edin ve işiniz bittiğinde “Satın Alma İşlemini Tamamla” düğmesine tıklayın.
 5. Satın alma işlemini tamamladığınızda, şunları yapacaksınız discord Nitro’nun özel özelliklerine erişmeye başlayabileceksiniz.

Bir abonelik satın aldığınızda, yenileme tarihinden önce iptal etmediğiniz sürece seçilen dönemden sonra otomatik olarak yenileneceğini unutmayın. Aboneliklerinizi hesap sayfanızın “Faturalandırma” bölümünden yönetebilirsiniz.

Discord Nitro Aboneliğine Neler Dahildir?

Discord Nitro, kullanıcılara özel emoji, daha büyük dosya yüklemeleri ve daha yüksek kaliteli video akışları gibi çeşitli özel özelliklere erişim sağlayan bir abonelik hizmetidir. Nitro aboneleri ayrıca artırılmış sunucu kapasitesi, öncelikli destek hizmetleri ve statülerini göstermek için özel bir rozetten yararlanır. Aboneliğin bir parçası olarak, kullanıcılar Discord mağazasından satın alınan oyunlarda özel indirimlerden yararlanabilirler. Son olarak, Nitro’ya abone olmak, kullanıcılara kanallarında kullanmak üzere genişletilmiş ses efektleri ve müzik parçaları kitaplığına erişim sağlar.

Discord Ödeme Yöntemi Silme

Bazen, Discord Nitro aboneliğinize önceden eklenmiş bir ödeme yöntemini silmeniz gerekebilir. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin!

 • Discord hesabınıza giriş yapın ve Kullanıcı Ayarları > Ödemeler’e gidin.
 • Mevcut aboneliğinizle ilişkili ödeme yöntemini seçin ve “Ödeme Yöntemini Sil” seçeneğine tıklayın
 • Onaylamanız istenecektir, bu nedenle sayfanın altındaki “Silme İşlemini Onayla” seçeneğine tıklayarak devam etmeden önce gerçekten silmek istediğinizden emin olun.
 • Onaylandıktan sonra, ödeme yöntemi hesabınızdan kaldırılacak ve artık Discord üzerinden gelecekteki satın alımlar/abonelikler için kullanamayacaksınız.
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Instagram Notlar Kısmı Yok içeriğimize göz atın.


Yorum yapın