Instagram Kaydedilenler Açılmıyor (Çözüm)

Instagram kaydedilenler açılmıyor sorunuyla alakalı olarak çok sık soru alıyoruz. Instagram kaydedilenlere erişmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Birçok Instagram kullanıcısı son haftalarda kayıtlı gönderilerini ve hikayelerini açmakta sorun yaşadığını bildirdi. Bu durum sizin de başınıza geliyorsa, soruna neden olabilecek birkaç şey olabilir.

Bir olasılık, uygulamanın teknik zorluklar yaşıyor olmasıdır. Bu durumda, Instagram kaydedilenlere tekrar erişmeyi denemeden önce Instagram’ın herhangi bir hatayı veya sunucu sorununu çözmesini beklemek en iyisidir. Bazı durumlarda, sorun devam ederse uygulamanızı güncellemek de yardımcı olabilir. Instagram kaydedilenler açılmıyor! Sorunuyla alakalı olarak tüm cevapları paylaştık.

gidio one cikan gorsel 27
Instagram Kaydedilenler Açılmıyor

Instagram Kaydedilenler Açılmıyor

Instagram kaydedilenler bölümünün açılmaması ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse, bunun neden olduğunu ve nasıl düzeltileceğini anlamaya çalışmak sinir bozucu olabilir. Neyse ki, sorunu gidermek ve Instagram kaydedilenleri yeniden açmak için atabileceğiniz birkaç adım var. Bu makale, sorunun olası nedenleri ve yardımcı olabilecek çözümler hakkında bilgi sağlayacaktır.

Bu sorunun birkaç olası nedeni vardır. Ağ bağlantısı sorunu, uyumluluk sorunlarına neden olabilecek bir tarayıcı güncellemesi veya profil ayarlarınızla ilgili bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Bu olası nedenleri kontrol etmek için:

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin: Sabit bir internet bağlantınız olduğundan emin olun, böylece Instagram sayfayı düzgün bir şekilde yükleyebilir.
  • Tarayıcı ayarlarınızı kontrol edin: Web tarayıcınızın en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun ve mümkünse farklı bir web tarayıcısı kullanmayı deneyin.
  • Hesap ayarlarınızı kontrol edin: E-posta adresi, telefon numarası gibi tüm profil bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve gizlilik ayarlarınızın çok kısıtlayıcı olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.
  • Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, daha fazla yardım için Instagram Destek ile iletişime geçmek en iyisidir. Altta yatan nedeni belirlemeye yardımcı olabilir ve sorunu çözmek için atılacak ek adımlar sağlayabilirler.

Instagram Kaydedilenler Nasıl Açılır?

Instagram Kaydedilenler klasörünüzde neler olduğunu merak ediyor musunuz? Bir sonraki gönderinize ilham vermenize yardımcı olabilecek bu güzellikler hazinesine erişmek çok kolay. İşte nasıl yapılacağı:

  1. Instagram uygulamasını açın ve ekranın sağ alt köşesindeki profil simgesine dokunun.
  2. Profil sayfanızda, ekranın sağ üst köşesindeki menü seçeneğine (üç yatay çizgi) dokunun.
  3. Aşağı kaydırın ve verilen seçenekler listesinden “Kaydedildi “yi seçin. Şimdi, daha önce kaydettiğiniz tüm gönderilerinizi görebileceksiniz! Artık buradaki herhangi bir içeriği istediğiniz gibi görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Silinir Mi?

Kaydedilen içeriğiniz tamamen güvende ve siz silmeye karar verene kadar hesabınızda kalmaya devam edecek. Bu nedenle, hatırlamak veya daha sonra geri dönmek istediğiniz tüm gönderileri, fotoğrafları, videoları ve hikayeleri kaydetmeye devam edin. Ve eğer kaydettiklerinizden bazılarını silmek isterseniz, ayarlarınıza gidin ve oradan yönetin.

Instagram Kaydet Butonu Yok

Yakın zamanda Instagram’a eklenen ‘kaydet’ düğmesi, kullanıcılara akışlarındaki gönderileri yer imlerine ekleme olanağı sağlıyor.

Kaydet düğmesi her gönderinin sağ alt köşesinde yer almaktadır. Tıkladığınızda, orijinal “beğen” sembolünün yerine bir yer imi simgesi görünür. Bu, artık kolayca geri dönebileceğiniz ve kaydedilen tüm gönderileri tek bir yerde bulabileceğiniz anlamına gelir. Artık günler öncesinden bir fotoğraf veya video aramak için zaman akışınızda gezinmek yok! Bu listeye profil resminizin yanındaki küçük oka tıklayarak ve ‘kaydedilenler’ seçeneğini seçerek erişebilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Gizleme

Instagram kayıtlı gönderilerinizi gizli tutmak mı istiyorsunuz? İster manevi değeri olan bir gönderi olsun, ister kimsenin görmesini istemediğiniz komik bir şey olsun, kayıtlı gönderilerinizi kolayca gizleyebilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı:

  1. Instagram hesabınızın profil sekmesine gidin ve üstteki menüden “Kaydedilen Gönderiler “i seçin. Bu sayfaya girdikten sonra, gizlemek istediğiniz gönderiyi bulun.
  2. Gönderinin sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine dokunun. Bu, iki seçenek içeren bir açılır pencere getirecektir – “Düzenle” ve “Kaydı Kaldır”. “Kaydı kaldır” seçeneğini seçtiğinizde’ye tıkladığınızda, gönderi kayıtlı gönderiler bölümünüzden kaldırılacaktır.
  3. Gönderiyi tekrar bulmak isterseniz, hesap profili sekmesine geri dönün ve “Arşivlenmiş Gönderiler “i seçin. Burada, tüm gizli gönderileriniz daha sonra görüntülenmek üzere bulunabilir.

Instagram’da gönderileri gizlemek, belirli içerikleri gizli tutmanın harika bir yoludur. Artık nasıl yapıldığını bildiğinize göre, özel fotoğraf veya videoları meraklı gözlerden uzak tutmak çok kolay olacak!

YouTube video
YouTube video
YouTube video

YouTube video

Yorum yapın