Kelimelik Hile – APK & İndir (2023 Android)

Kelimelik hile konusunda son günlerde sık soru alıyoruz. Kelimelik, uzun yıllardır hayatımızda bulunan ve herkesin sevdiği en iyi uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. İki kişi arasında oynanan kelimelik oyunu, sırayla kelime yerleştirerek oynanmaktadır. Çok sevilen ve çok fazla oynanan kelimelik oyununda hile var mı? Kelimelik hile nasıl yapılır? Sorularda bundan dolayı çok fazla araştırılmakta.

Zeka ve yaratıcılık konusunda kelimelik oyunu, en iyi oyunlardan bir tanesidir. Çevrimiçi bir şekilde oynanan ve bilgisayara karşı da oynayabileceğiniz bu oyunda bazı harfler sizi çok fazla zorlayabilir. Harflerden kelimeler yaparak oynadığınız kelimelik oyununda yeni bir kelime oluşturamıyorsanız kelimelik hilesine göz atmayı deneyebilirsiniz.

gidio 2023 06 27T072745.403
Kelimelik Hile

Kelimelik Oyunu Nedir?

Kelimelik oyunu, He2 Apps tarafından projelenen şu anda Google Play Store’da yayında olan 5 milyondan fazla indirmeye sahip kelime üretme oyunudur. Türkiye’nin en çok oynanan 19. Oyunu olan Kelimelik oyununda Türkçe için Türk Dil Kurumu’nun güncel Türkçe sözlüğü referans olarak alınmaktadır. Oyun içerisinde sunucu masraflarını karşılayabilmek ve size daha fazla hizmet sunabilmek amacıyla Kelimelik oyunu, ek ücretlendirmeler sunabilir. Oyun içi satın almaları kullanmadan da bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyun içerisindeki PRO üyeliği satın alabilir ve bu sayede reklamları kapatabilirsiniz. Aynı zamanda 50 oyun açma gibi özelliklere de sahip olabilirsiniz.

Çıkış tarihi 11 Şubat 2013 olan ve tüm yaşlara uygun olan Kelimelik oyununda toplamda 100 adet harf bulunmaktadır. Yerdeki taşlar bitene kadar oyuncuya her tur 7 farklı harf verilir. Harfler bittiğinde oyuncunun oyunu da bitmiş olur. Oyun sonunda en fazla puana sahip olan oyuncu ise oyunun kazananı olur.

Kelimelik Hile

Kelimelik son günlerin en popüler oyunlarından bir tanesidir. Oyuncuya 7 farklı harf verilir ve bu harfler bitene kadar oyun devam ederek ilerleyiş gösterir. En fazla puanı alan oyuncu ise oyunu kazanmış olur. Fakat oyun içerisinde bazı durumlarda verilen harflerden kelime oluşturabilmek oldukça zorlayıcıdır. Bu durumda oyuncular zorlandığı için kelimelik oyununda hile yapmaktan yana olurlar. Kelimelik oyununda yapabileceğiniz bir hile de kelimelik harf değiştirme hilesidir.

Kelimelik oyununda harf değiştirme hilesi yaparak harflerin yerini değiştirebilir ve bu sayede bölümü kolayca atlatabilirsiniz. Fakat bu tür harf değiştirme hilesi vb. olan hilelerin hiç birisi için güvenilirlik yoktur. Telefonunuza istenmedik reklamlar, istenmedik sorunlar meydana gelebilir. En önemlisi hesap bilgileriniz çalınabilir. Eğer kelimelik oyununda harf değiştirme hilesi yapabileceğinizi iddia eden kişiler size program, uygulama linki atıyorsa bunlara güvenmeyin çünkü kelimelik hilesi veya kelimelik harf değiştirme hilesi diye bir şey yoktur. Bu kişiler size zarar vermek amacıyla telefonunuza zararlı uygulamalar indirtir ve hesap bilgilerinizi çalarlar.

Rastgele Kelime Bulucu, Kelimelik Hilesi

Rastgele kelime bulmak zorunda kaldığınızda ne yapacağınızı bilememek epey sorun olabilir. Bu durumda rastgele kelime bulucuyu deneyebilir ve A,E, E G, L, R, S, T harflerini kullanarak yeni kelimeler oluşturabilirsiniz.

Kelimelik oyununda rastgele kelime bulucu:

  • 8 Harfli Kelime; Astronot, Arkeolog, Atmosfer
  • 6 Harfli Kelime; Akasya – Akıbet
  • 5 Harfli Kelimeler; Altes – Ester- Etsel – Glase – Seter – Setre – Teles- Teras- Egale – Teres
  • 4 Harfli Kelimeler; Agel – Alet – Atel – Erat- Erte- Eser- Esre- Eter- Gale- Gele- Getr- Gres- Rast- Rate- Reel- Rest- Salt- Sele- Sera- Sere- Sert- Star- Ster- Tela- Tere- Ters- Tras-
  • 3 Harfli Kelimeler; Alg- Alt- Ast- Ate- Ege- Ela- Erg- Gar- Ret- Sal- Ser- Set- Tal- Tar- Tas- Tel- Ter
  • 2 Harfli Kelimeler; Al- Ar- As- At- El- Er- Es- Et- Ge- La- Le- Ra- Re- Se- Ta- Te

Kelimelik Hile: Kelimelik Kelime Bulucu

Kelimelik oyunu her geçen gün popülaritesini arttıran oyunlardan bir tanesidir. Harfleri kullanarak yeni kelimeler türetirsiniz ve karşı rakibinizi bu sayede nakavt edersiniz. Elinizde bulunan harflerden artık kelime üretemez duruma geldiyseniz hile yöntemlerini deneyebilirsiniz. Kelimelik oyunu dahil diğer tüm oyunlarda hile bulabileceğiniz harflerden kelime bulma sitelerine göz atın.

Harflerden kelime bulma siteleri:

  • https://kelimeler.net/kelime-hilesi bu hilelerden bir tanesidir. Kelimelik hile konusunda size yararlı olacaktır.
  • https://www.kelimetre.com/kelimelik-hilesi Diğer bir kelimelik hilesidir. Kolay yoldan size harflerden kelime üretir.

Kelimelik Hilesi Var Mı?

Kelimelik oyununda hile yapabilmek için ek bir uygulama veya özellik yoktur. Fakat harici siteleri kullanarak kelimelik oyununda harflerden rastgele kelimeler üretebilir ve yukarıda paylaştığımız kelimeler ile hızla yeni kelimeler türetmeyi deneyebilirsiniz. Eğer birisi size ‘Kelimelik oyunu hilesi buldum. Al indir bunu’ derse o kişiye inanmayınız. Gönderdiği link sizin telefonunuza zarar verecek ve tüm işletim sisteminizi yorarak hesap bilgilerinizin çalınmasına neden olacaktır.

İnternette çok fazla kelimelik hile apk, kelimelik hile programı gibi programlar ücretsiz bir şekilde indirilebilir durumda. Bu tip uygulamalar ve programların hiç birisi güvenilir değildir. Yukarıda da söylediğimiz gibi sizin banka kartlarınız, kredi kartlarınız, kişisel bilgileriniz, sosyal medya hesaplarınız gibi hesaplarınızı çalabilmek için vardır. Bu tür programları kesinlikle ve kesinlikle telefonunuza indirmeyin.

Önerdiğimiz içerikler:

WhatsApp Aero Güncelleme

Canlı TV İzle Kim Instagram

Almanya Telefon Fiyatları

Instagram Gizli Hesap Görme

YouTube video
YouTube video
YouTube video

Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş