Postegro Web Giriş (APK – iOS 2023)

Postegro Web giriş hakkında son günlerde çok fazla soru alıyoruz. Postegro, Instagram’da gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz ve birkaç farklı ek özelliğe sahip olabileceğiniz gelişmiş bir uygulamadır. Postegro’yu Android telefonunuzdan kullanabileceğiniz gibi iPhone ve bilgisayardan da kullanabilirsiniz. Postegro giriş adresi, Postegro yeni giriş adresi ve diğer detaylar hakkında bu içerik sizlere kılavuz olacaktır.

Postegro ile Instagram gizli hesaplarını görüntüleyebiliyorken bir yandan da profillerin hikayelerini indirebilir, profil fotoğraflarını büyütebilir ve diğer tüm ek özelliklere Postegro ile kavuşabilirsiniz. Postegro gelişmiş bir uygulama olduğu için Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Postegro Web giriş ve diğer tüm detaylar aşağıda…

gidio 2023 06 28T050351.490
Postegro Giriş Linki

Postegro Nedir?

Postegro ile Instagram gizli hesap görme işlemlerini halledersiniz. Postegro size günlük limit verir ve bu limit dahilinde Instagram’da görüntülemek istediğiniz herkese açık olmayan gizli hesapları kolay yoldan görüntülersiniz. Bu görüntüleme ile birlikte kişinin fotoğraflarını, hikayelerini, videolarını izleyebilir bir yandan da telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Postegro ve benzeri olan tüm uygulamalar günlük limit vardır. Bu limit ücretli plana geçtikten sonra kalkar ve Postegro’yu ücretli planda kullanıyor olmanız size bir dizi yeni ek özellik kazandırır. Ücretsiz plan her zaman için günlük belirli limit hakkına sahiptir. Limit bittiğinde diğer günü beklemek zorundasınız.

Postegro Özellikleri Nelerdir?

Postegro’da beklemediğiniz bir dizi yeni özellik var. Instagram’daki gizli profilleri görüntüleyebilmek için kullanılan Postegro, gizli hesap görüntülemenin haricinde hikayeleri izleme, profil fotoğraflarını indirme, videoları indirme, takip edilenleri görme gibi bir çok farklı özelliğe sahiptir.

  • Gizli profil görüntüleme
  • Takip edilen ve takipçilerinin görüntülemesi
  • Fotoğraf ve video indirme
  • Profil fotoğrafının büyütülmesi

Postegro Giriş Linki

Postegro uygulaması sık bir şekilde adres değiştirmektedir. Çünkü uygulama Instagram tarafından sık bir şekilde yasaklanıyor ve geliştiricilerde önlem alabilmek amacıyla sürekli giriş adresini değiştirmektedir. Postegro’ya ulaşabilmek ve kullanabilmek bu günlerde her ne kadar zor olsa da bu sayfa aracılığıyla Postegro yeni giriş adresini kontrol edebilirsiniz.

Postegro uygulaması artık kullanılamamaktadır. Postegro’ya benzer hatta aynı yapıda olan birçok farklı uygulama vardır. Diğer uygulamaları deneyerek yine Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. İşte o Postegro benzeri siteler:

Postegro Güvenilir Mi?

Postegro çıktığı ilk günden bu yana hiçbir zaman güvenli olmadı. Çünkü bu tür uygulamaların her birisi Instagram tarafından izin verilmeyen olaylara karışır ve güvenliği yok sayar. Instagram topluluk kurallarına aykırı olan Postegro gibi uygulamalarda Instagram hesabınızın çalınması, Instagram hesabınızın Instagram tarafından kapatılması an meselesidir. Bu tür uygulamaları ana hesabınızdan değil. Sahte bir hesap oluşturarak kullanmanız en doğru karardır. Dediğimiz gibi güvenilir bir uygulama olmaması nedeniyle Postegro ansızın hesabınızı çalabilir, istemediğiniz kişileri takip ettirebilir. Daha bir çok soruna neden olabilir.

Postegro Ücretsiz Mi?

Postegro uygulamasında 2 farklı üyelik vardır. Bu üyelikler ücretli ve ücretsiz olarak 2’ye ayrılır. Ücretli üyelikte Postegro’nun sunmuş olduğu tüm özellikler sınırsız bir şekilde sizin olur. Herhangi bir bekleme limiti vs. yoktur. Fakat ücretsiz versiyonda Postegro’yu kullanabilmek canınızı sıkabilir. Günlük görüntüleme limiti, günlük kullanım hakkı vb. olan sınırlamalar karşınıza çıkacaktır.


Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş