Revelio Instagram – Ücretsiz Giriş (APK 2023)

Revelio hakkında sık bir şekilde soru almaktayız. Revelio, Instagram’da gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz ve birkaç farklı ek özelliğe sahip olabileceğiniz gelişmiş bir uygulamadır. Revelio’yu Android telefonunuzdan kullanabileceğiniz gibi iPhone ve bilgisayardan da kullanabilirsiniz. Revelio giriş adresi, Revelio yeni giriş adresi ve diğer detaylar hakkında bu içerik sizlere kılavuz olacaktır.

Revelio ile Instagram gizli hesaplarını görüntüleyebiliyorken bir yandan da profillerin hikayelerini indirebilir, profil fotoğraflarını büyütebilir ve diğer tüm ek özelliklere Postegro ile kavuşabilirsiniz. Revelio gelişmiş bir uygulama olduğu için Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Revelio Web giriş ve diğer tüm detaylar aşağıda…

revelio
revelio

Revelio Instagram Nedir?

Revelio ile Instagram gizli hesap görme işlemlerini halledersiniz. Revelio size günlük limit verir ve bu limit dahilinde Instagram’da görüntülemek istediğiniz herkese açık olmayan gizli hesapları kolay yoldan görüntülersiniz. Bu görüntüleme ile birlikte kişinin fotoğraflarını, hikayelerini, videolarını izleyebilir bir yandan da telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Revelio ve benzeri olan tüm uygulamalar günlük limit vardır. Bu limit ücretli plana geçtikten sonra kalkar ve Revelio’yu ücretli planda kullanıyor olmanız size bir dizi yeni ek özellik kazandırır. Ücretsiz plan her zaman için günlük belirli limit hakkına sahiptir. Limit bittiğinde diğer günü beklemek zorundasınız.

Revelio Özellikleri Nelerdir?

Revelio’da beklemediğiniz bir dizi yeni özellik var. Instagram’daki gizli profilleri görüntüleyebilmek için kullanılan Revelio, gizli hesap görüntülemenin haricinde hikayeleri izleme, profil fotoğraflarını indirme, videoları indirme, takip edilenleri görme gibi bir çok farklı özelliğe sahiptir.

  • Gizli profil görüntüleme
  • Takip edilen ve takipçilerinin görüntülemesi
  • Fotoğraf ve video indirme
  • Profil fotoğrafının büyütülmesi

Revelio Giriş Linki

Revelio uygulaması sık bir şekilde adres değiştirmektedir. Çünkü uygulama Instagram tarafından sık bir şekilde yasaklanıyor ve geliştiricilerde önlem alabilmek amacıyla sürekli giriş adresini değiştirmektedir. Revelio’ya ulaşabilmek ve kullanabilmek bu günlerde her ne kadar zor olsa da bu sayfa aracılığıyla Revelio yeni giriş adresini kontrol edebilirsiniz.

Revelio Giriş Linkihttps://revelioapp.net/
Son KontrolTemmuz 2023
Link DurumuÇalışıyor

Revelio’a benzer aynı yapıda olan birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Diğer uygulamaları deneyerek yine Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. İşte o Revelio benzeri siteler:

Revelio Güvenilir Mi?

Revelio çıktığı ilk günden bu yana hiçbir zaman güvenli olmadı. Çünkü bu tür uygulamaların her birisi Instagram tarafından izin verilmeyen olaylara karışır ve güvenliği yok sayar. Instagram topluluk kurallarına aykırı olan Revelio gibi uygulamalarda Instagram hesabınızın çalınması, Instagram hesabınızın Instagram tarafından kapatılması an meselesidir. Bu tür uygulamaları ana hesabınızdan değil. Sahte bir hesap oluşturarak kullanmanız en doğru karardır. Dediğimiz gibi güvenilir bir uygulama olmaması nedeniyle Revelio ansızın hesabınızı çalabilir, istemediğiniz kişileri takip ettirebilir. Daha bir çok soruna neden olabilir.

Revelio Ücretsiz Mi?

Revelio uygulamasında 2 farklı üyelik vardır. Bu üyelikler ücretli ve ücretsiz olarak 2’ye ayrılır. Ücretli üyelikte Revelio’un sunmuş olduğu tüm özellikler sınırsız bir şekilde sizin olur. Herhangi bir bekleme limiti vs. yoktur. Fakat ücretsiz versiyonda Revelio’u kullanabilmek canınızı sıkabilir. Günlük görüntüleme limiti, günlük kullanım hakkı vb. olan sınırlamalar karşınıza çıkacaktır.


Yorum yapın