Rota İle ERP!

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına odaklanarak, güncel teknoloji olan bulut teknolojisiyle Rota Bulut Muhasebe Programı Yazılım Projesini tasarladık, geliştirdik ve işletmelerin kullanımına sunduk.

Web tabanlı altyapı sayesinde, herhangi bir program indirme zahmetine gerek kalmadan ve eski sistemlerle uğraşmadan ticari faaliyetlerinizi özgürce yürütmenizi sağlıyoruz. Tabletlerden, akıllı telefonlardan ve herhangi bir internet bağlantısı olan her yerden Rota Bulut ERP‘ye anlık erişim imkanı sunarak, zaman kaybınızı en aza indirmeyi amaçlıyoruz.

Rota Bulut ERP ile iş yükünüzü azaltırken, kağıt kullanımını minimuma indirerek tam dijitalleşmeyi hedefliyoruz. Mevcut ticari yazılımların eksikliklerini tespit ederek Rota’ya entegre ettik ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak için ekranları sade ve kolay anlaşılır bir şekilde tasarladık.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla öncelikli olarak müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor ve en iyisini sunmaya odaklanıyoruz. Siz değerli işletmelerin tercihi ve güveni için teşekkür ederiz.

Unutmayın;
“Hesaplarınız Karışmasın, Rotanız Şaşmasın!”


Yorum yapın