Steam Kurtlar Vadisi! Steam’ın Yeni Oyunu Mu?

Steam Kurtlar Vadisi oyunu hakkında epey soru alıyoruz. Hızlandırılmış kılavuz olarak yayınladığımız bu içeriğimizde Steam’in kütüphanesine eklenen Kurtlar Vadisi Steam hakkında en doğru gelişmeleri paylaşacağız!

Steam’de büyük bir karmaşa yaşanıyor. Bir Steam kullanıcısı tarafından Steam kütüphanesine Kurtlar Vadisi oyunu dahil edildi. Geliştiricisi ve yayıncısı Valve olarak gözüken Steam’deki Kurtlar Vadisi oyunu için Steam’de mağaza açıldı. Peki bu oyun nasıl indiriliyor? Veya oynanıyor mu? İşte sizlere tüm detayları!

Adsiz 768 × 403 piksel 97
Steam Kurtlar Vadisi Oyunu

Steam Kurtlar Vadisi Oyunu

Steam’de akıl almaz bir olay yaşanıyor ve Steam’in mağazasına kısa süre öncesinde yayıncısı ve geliştiricisi Valve olan Kurtlar Vadisi oyunu mağazasını açıldı. Görenin, duyanın asla inanamayacağı olay %100 doğru. Kurtlar Vadisi oyunu olarak mağazada yer alan oyun, diziden alınan görseller ile birlikte mağazada yerini alıyor. Her şeyden önemlisi yayınlanan oyun için geliştirici ve yayıncı olarak Valve gözüküyor!

Yapılan araştırmalar sonrasında anlaşıldı ki Steam’e dahil edilen Steam Kurtlar Vadisi oyunu sadece bir şakadan ibaret. Yani böyle bir şeyin olması şu an için tahmin edilebileceği üzere mümkün değil.

steam
Kurtlar Vadisi Steam

Steam’de Kurtlar Vadisi Oyunu Var Mı?

Herkes Steam’de yayınlanan Kurtlar Vadisi oyununu araştırmaya başlıyorken bir yandan da bu oyunun gerçek olup olmadığı epey kafa karıştırıcı duruma geldi. Detaylı bir şekilde araştırıldığı zaman Steam’e dahil edilen Kurtlar Vadisi oyunu için bir geliştirici oyunun görsellerini ve ismini değiştirerek Steam’e oyunu dahil etmiş. Yani bir önceki adı ‘’Racer’’ olan bir oyunun adını ‘’Kurtlar Vadisi’’ olarak değiştirmiş. Fakat her şeye rağmen oyunu geliştiren kişi, oyunun geliştirici ve yayıncı kısmında nasıl Valve olarak gösterdiği kafa karıştırıcı. Bizce şu anda Steam sunucularında büyük bir kaos mevcut!

Geliştirici daha farklı bir çok oyunda aynı şekilde oyunların ismini değiştirerek kafa karışıklığı yapmaya devam ediyor. Yani bu şekilde aynı geliştiricinin farklı oyunlar içinde aynı taktikle kullanıcıların kafalarını karıştırdığı söylentiler arasında. Bir diğer oyun olan GTA 5 için geliştirici aynı taktiği uygulamış daha sonrasında ise oyunun adını Counter Strike – 2 olarak değiştirmiş…

Steam Mağazası Kapandı!

Steam duruma hızlı bir şekilde el atarak, Steam mağazasının anında kapatıyor. Artık ulaşılamaz durumda olan mağaza için Twitter ve Steam üzerinde büyük bir tartışma mevcut. Büyük bir sesle yankılanan bu mağaza sayfasında daha neler yaşanacak bilmiyoruz veya Valve’de bu tür bir açık mı var? Bilinmiyor. İlerleyen günlerde Valve adına farklı oyunları görebiliriz belki de…

YouTube video
YouTube video

Server Kayıt Ne Demek? içeriğimize göz atın.


Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri