Threads Hesap Silme Linki (Kapatma 2023)

Threads hesap silme linki konusunda son günlerde çok sık soru alıyoruz. Instagram’ın yeni projelerinden bir tanesi olan Threads, Twitter mantığında çalışmakta ve metinler, fotoğraflar ve diğer materyaller aracılığıyla kendinizi ifade edebilmenin yolunu sunmaktadır. Threads ile istediğiniz her bir şeyi özgürce ifade edebiliyorken bazı kullanıcılar Threads yerine Twitter’ı kullanmaya devam etmek istiyor. Bu da Threads hesap silme linkini araştırıyor olmalarına neden olmaktadır.

Threads hesabınızı silmek için yapabileceğiniz adımlar basittir ve birkaç basit adımla Threads hesabınızı kapatabilir, kullanımı sonlandırabilirsiniz. Instagram’ın en yeni projelerinden bir tanesi olan Threads’ı kapatmak veya diğer adıyla Threads dondurma işlemlerini yapmak için bu içerik sizlere kılavuz olacaktır. İşte sizlere Threads hesap silme linki!

gidio 2023 07 12T014554.479
Threads Hesap Silme Linki

Threads Nedir?

Instagram Threads, Instagram ekibi tarafından geliştirilen ve kullanıcıların metin güncellemelerini paylaşmalarına ve genel sohbetlere katılmalarına olanak tanıyan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar, mevcut Instagram profilleriyle sorunsuz entegrasyona izin veren Instagram kimlik bilgilerini kullanarak Konulara giriş yapabilir. Bu entegrasyon, Threads uygulaması kullanılırken kullanıcı adlarının, takipçilerin ve doğrulama durumunun korunmasını sağlar. Twitter’a benzer şekilde, Threads, kullanıcıların mikroblog gönderilerini paylaşmaları için bir platform sağlayarak, düşüncelerini ve fikirlerini kısa, özlü mesajlarla ifade etmekten hoşlananlar için uygun bir alternatif haline getiriyor.

Threads Hesabı Silinebilir Mi?

Instagram’ın en yeni ve en iyi uygulamalarından bir tanesi olan Threads, Instagram ile ortaklaşa çalışmaktadır. Bu bağlamda Instagram hesabınız ile Threads hesabınız arasında bir bağ oluşmaktadır. Bu bağı koparmak için hesabınızı kapatmanız gerekir. Bundan dolayı da direkt olarak Instagram hesabını kapatmanız istenir. Direkt olarak Threads hesabınızı kapatmanızın bir yolu yoktur. Threads hesabınızı kapatmak yerine dondurmayı tercih etmelisiniz. İlerleyen günlerde Instagram, Threads için hesap kapatma linki sunabilir.

Threads Hesap Silme Linki

Threads hesabınızı silmek için uygulamanız gereken adımlar basittir. Birkaç basit adım sayesinde Threads hesabınızı dondurabilir ve bir daha asla kullanmayabilirsiniz. Dondurma işlemini yaptıktan sonra hesabınızı yeniden aktif edebileceğinizi unutmayın.

Threads hesap silme adımları:

  • Threads uygulamasını açın.
  • Sağ alt köşedeki profil resminize dokunun.
  • Sağ üst köşedeki menüye dokunun.
  • Ayarlar menüsünden ‘hesap’ öğesine tıklayın.
  • ‘Profili devre dışı bırak’ öğesine tıklayın.
  • ‘Threads profilini devre dışı bırak’a dokunun ve hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinizi onaylayın.

Hesabınızı başarılı bir şekilde devre dışı bırakırsanız uygulama sizi ana ekrana atacak ve oturum açma ekranını sunacaktır. Eğer yeniden giriş yaparsanız dondurulmuş olan Threads hesabınız yeniden açılacaktır.

NOT: Threads hesabını haftada yalnızca bir kez devre dışı bırakabilirsiniz.

Threads Kalıcı Hesap Silme

Threads hesabınızı kalıcı olarak silmenin bir yolu henüz yoktur. Instagram, Threads ile birlikte senkronize çalışır ve eğer Threads dahil tüm Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız Instagram hesabınızı kapatmanız gerekir.

YouTube video
YouTube video

Yorum yapın