Webtoon Discord Nitro – 1 Ay Bedava Nitro (2023)

Webtoon Discord Nitro konusunda sık soru alıyoruz. Özel emojilerden gelişmiş ses kalitesine kadar Discord Nitro, kullanıcılara oyun oynarken benzersiz bir deneyim sunuyor. Discord, Webtoon okuyucuları için 1 aylık ücretsiz ve özel Discord Nitro dağıtıyor. Peki, bedava Discord nitro’yu nasıl alacağız? İşte sizlere Webtoon Discord Nitro hakkında her şey!

10 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Discord, Discord Nitro alamayan fakat Discord Nitro almak isteyen tüm kullanıcılara ücretsiz Nitro veriyor. Nitro’yu alabilmek için Webtoon okuyucusu olmanız gerek. Webtoon uygulamasında bulunan Wumpus Wonderventures adlı Webtoon içeriğini okuyarak 1 aylık ücretsiz Discord Nitro fırsatından faydalanabilirsiniz. İşte sizlere Webtoon Discord Nitro!

gidio one cikan gorsel 36
Webtoon Discord Nitro

Webtoon Discord Nitro

Discord tüm Webtoon okuyucularına ücretsiz bir şekilde Discord Nitro hakkı tanıyor. Webtoon’un içerisinde yer alan Wumpus Wonderventures adlı içeriği okuduğunuz zaman Discord’da 1 aylık ücretsiz Discord Nitro hakkına sahipsiniz demektir. Fakat yeni ve ücretsiz Discord Nitro’yu kullanabilmeniz için bazı şartlar vardır. Bu şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Son 12 ay içinde hesabınız üzerinden Discord Nitro almamış olmak.
  • Ülkenizin Rusya olmaması gerekiyor.

Yukarıdaki 2 şartı karşıladığınız zaman ücretsiz Discord Nitro hakkını Discord profilinize tanımlayabilirsiniz.

1 Aylık Bedava Discord Nitro

1 aylık bedava Discord Nitro hakkından faydalanmak için Discord üyeliğinizin ve Webtoon üyeliğinizin bulunması yeterli. Webtoon ve Discord üyelikleri oluşturduktan sonra aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Webtoon uygulamasını açın.
  2. Arama bölümüne Wumpus Wonderventures yazın.
  3. 4 bölümün tamamını okuyun.
  4. Son sayfada sizden e – posta adresi istenecektir.
  5. Discord Nitro kodunu almak için e – posta adresinizi girin.
  6. Mail adresinizi kontrol edin.
  7. Gönderilen Discord Nitro kodunu Discord’da kullanın.

 Webtoon tarafından gönderilen Discord Nitro kodu, 72 saate kadar mail adresinize gönderilebilir. Bu yüzden sabırla bekliyor olmanız gerekecektir. Gönderilen Webtoon Discord nitro kodunu en fazla 20 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Webtoon Nedir?

Web çizgi romanları olarak da bilinen webtoonlar, günlük eğlence dozunuzu almak için harika bir yoldur. Web siteleri veya akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla erişilebilen dijital çizgi romanlardır. Web çizgi romanları korkudan romantizme ve komediye kadar her şekil ve boyutta olabilir ve genellikle başka hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz sanat stilleri ve hikayeler içerirler.

Discord Nitro Nedir?

Discord Nitro, Discord tarafından sağlanan ve kullanıcıların ek özelliklerin ve avantajların kilidini açmasına olanak tanıyan abonelik tabanlı bir hizmettir. Size özel sohbet sunucularına, genişletilmiş ifade kitaplığına, öncelikli desteğe, özel rozetlere, yükseltilmiş ses/video kalitesine ve daha fazlasına erişim sağlar. Nitro Classic ile Discord mağazasından satın alınan oyunlarda %50’ye varan indirimlerin yanı sıra diğer oyun satın alımlarında indirimler için Nitro Game Perks programına erişim elde edersiniz. Nitro+ ile daha yüksek çözünürlüklü video akışı ve bulut depolama seçenekleriyle oyun deneyiminizi daha da ileri taşıyabilirsiniz.

Discord Nitro Ne İşe Yarar?

Discord Nitro, kullanıcıların popüler oyun ve iletişim platformundaki ek özelliklere erişmelerini sağlayan premium bir abonelik hizmetidir. Discord Nitro ile, ekstra sunucu alanı ve özel emojilerden, artırılmış dosya yükleme boyutu sınırlarına ve artırılmış video kalitesine kadar çeşitli özel avantajlara erişebilirsiniz. Ayrıca animasyonlu avatarlar, zaman ayarlı mesaj silme, öncelikli destek ve özel bir profil rozeti gibi harika yeni özelliklere de erişebilirsiniz. Discord Nitro, Discord’daki oyunlarını geliştirmek isteyen herkes için mükemmeldir! Sohbet deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen oyunculardan ekstra bant genişliği veya depolama alanına ihtiyaç duyan yayıncılara kadar Nitro’da herkes için bir şeyler var.

YouTube video
YouTube video
YouTube video

Yorum yapın