Fotoğrafı Animeye Çevirme (En Kolayı)

Fotoğrafı animeye çevirmek için kullanabileceğiniz uygulamalara göz attık. Bu içerikte fotoğraflardan anime oluşturabilmeniz için tüm gelişmiş uygulamaların listesini sizlere paylaşır. Fotoğrafı animeye çevirmek için içeriğe göz atın.

Yapay zeka uygulamalarının gelişmesiyle birlikte fotoğrafların, yapay zekalar tarafından sanat eserine dönüştürülmesi de epey popülerliğe ulaştı. Yapay zekalar ile üretilen anime fotoğrafları, insanlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyorken bazı kişilerde fotoğrafı animeye çevirme konusunda hangi uygulamaları kullanabileceklerinden emin değiller. Ücretsiz veya sınırlı özelliklerle fotoğrafı animeye çevirme konusunda doğru fotoğraf anime yapma sitesini paylaştık.

Adsiz 768 × 403 piksel 50
Fotoğrafı Animeye Çevirme

Fotoğrafı Animeye Çevirme

İlk olarak, canlandırmak istediğiniz görüntüyü seçin. Bu bir aile portresi, bir doğa manzarası olabilir. Size ilham veren her neyse! Ardından, fotoğrafları animeye dönüştürme konusunda uzmanlaşmış AnimeGAN V2’yi kullanın. AnimeGAN V2, sezgisel kullanıcı arayüzlerine sahiptir ve harika öğreticilerle birlikte gelir, böylece yeni başlayanlar bile başlarken herhangi bir sorun yaşamaz. Program yüklendikten sonra, seçtiğiniz fotoğrafı yükleyin ve görünümünü ve hissini özelleştirmek için mevcut tüm seçenekleri keşfetmeye başlayın.

Anime GAN V2 Nasıl Kullanılır?

 • Anime GAN V2 internet sitesine giriş yapın.
 • ‘’Upload an image’’ butonuna tıklayın ve fotoğrafınızı yükleyin.
 • Boyut seçiminizi yapın.
 • Sayfanın alt kısmında kalan ‘’Generate’’ butonuna basın.
 • Görüntüyü sağ tıklayarak masaüstü bilgisayarınıza kaydedin.

Fotoğrafı Animasyona Çevirme

Fotoğraflarınızı animeye dönüştürmeye hazır mısınız? Sadece birkaç basit adımla, herhangi bir fotoğraftan benzersiz, özel bir anime oluşturabilirsiniz! Başlamak için tek ihtiyacınız olan bir resim editörü ve biraz yaratıcılık. Sonrasında renk, gölgelendirme ve yaratımınızı canlandıracak diğer ayrıntıları eklemek çok kolay. Ayrıca, çevrimiçi eğitimler ve kılavuzların yardımıyla, herkes kendi animelerini yaratma konusunda uzman olabilir!

Selfie2 Anime Nasıl Kullanılır?

 • Selfie2 Anime sitesine giriş yapın.
 • Boş alana tıklayarak fotoğrafınızı yükleyin.
 • Yükleme işlemini takip edin.
 • Yükleme bittikten sonra fotoğrafı cihazınıza kaydedin.

Fotoğraf Anime Yapma Sitesi

Fotoğraf anime yapma sitesi sayesinde fotoğraflarınızı anlık olarak anime karakterlerine hızlıca dönüştürebiliyorsunuz. Beyninizde, hayalinizde veya düşlerinizde olan anime karakterini kendi suratınıza uygulayabilmek için Anime Filter internet sitesini kullanın. Anime Filter kolay bir şekilde fotoğraflarınızı cihazınızdan seçtirerek sizlere anime fotoğrafları verebilecek en güçlü uygulama olarak tarif edilmektedir.

Anime Filter Nasıl Kullanılır?

 • Anime Filter internet sitesine girin.
 • Boş alana tıklayarak fotoğrafınızı yükleyin.
 • Yükleme işlemini takip edin.
 • Yükleme bittikten sonra fotoğrafı cihazınıza kaydedin.

Fotoğrafı Animeye Çeviren Uygulama

Fotoğraflarınızı animeye çevirerek arkadaşlarınız arasında eğlenebilir, yapay zekanın gücünü test etmiş olabilirsiniz. Yapay zeka içeriklerinin ve sanat eserlerinin günden güne yayılmasıyla birlikte insanlarda fotoğraflarını, selfielerini yapay zeka aracılığıyla yeni bir görüntüye kavuşturmak istiyor. Peki, fotoğrafı animeye çeviren uygulama hangisi? İşte sizlere doğru cevabı!

Fotoğrafınıza anime efekti vermek için kullanabileceğiniz uygulamalar:

Diğer önerdiğimiz içerikler:

Yapay Zeka Coinleri 

Yapay Zeka Şarkı Söyletme

Chat GPT Nedir

YouTube video
YouTube video
YouTube video

Para Kazandıran Uygulamalar, Oyunlar içeriğimize göz atın.


Yorum yapın