Yapay Zeka Şarkı Söyletme Nasıl Yapılır? (Çok Kolay)

Yapay zeka ile şarkı söyletme son günlerin en popüler akımlarından bir tanesidir. Yapay zeka ile şarkı söyletmek ve nasıl söyletilebileceği konusunda bu içerikte hızlandırılmış kılavuz yer almaktadır.

Müzik üretim sürecinizde Yapay Zekayı kullanmak, bir şarkıcı bulma veya söz yazma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan yaratıcı fikirler üretmenize ve yeni sesler keşfetmenize olanak tanır.

Yapay Zeka Şarkı Söyletme
Yapay Zeka Şarkı Söyletme

Yapay Zeka Şarkı Söyletme

Yapay zeka, ses mühendislerinin vokalleri mikslemesine yardımcı olmaktan tüm şarkıları üretmeye kadar çeşitli görevler için kullanılabilir. Yapay zeka, özellikle kulağa gerçekçi ve benzersiz gelen armoniler ve arka plan parçaları oluşturmak söz konusu olduğunda kullanışlıdır. Yapay zeka tarafından oluşturulan vokal performansları giderek daha popüler hale geldi ve birçok sanatçı şarkılarına özel bir dokunuş katmak için yapay zekaya güveniyor. Yapay zeka ayrıca şarkıcılara vokal performansları üzerinde daha fazla kontrol imkanı sunarak parçanın her yönünü özelleştirebilmelerini sağlıyor. Bu, her küçük ayrıntıyı mükemmelleştirebilecekleri ve her şarkı için benzersiz bir ses oluşturabilecekleri anlamına geliyor.

Yapay zeka ile istediğiniz sanatçıya istediğiniz şarkıyı söyletmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Open AI internet sitesine kayıt olmaktır. Open AI internet sitesinin yeni ve devrim yaratan muhteşem özelliği Jukebox, vokal ve şarkı sözleri ile birlikte şarkı üretme yeteneğini yeniden ele alıyor. Jukebox ile her türden müziği ve sanatçıyı yeniden ele alarak inanılmaz veri seti sayesinde istediğiniz şekilde şarkılar üretebilirsiniz.

 • Open AI internet sitesine giriş yapın.
 • Open AI uygulamasına kayıt olun.
 • Jukebox özelliğini açın ve kullanmaya başlayın.

Yapay Zeka Şarkı Yapma Jukebox Nedir?

Open AI jukebox, en son yapay zeka teknolojisinin yardımıyla kendi müziğimizi yaratmamızı sağlayan harika bir araçtır. Open AI jukebox ile bilgisayarınızı herhangi bir tarz ve türde özel müzik parçaları üretmek için kullanabilirsiniz. Güzel melodiler yaratmak için müzik konusunda önceden herhangi bir deneyim veya bilgiye ihtiyacınız yok – tek ihtiyacınız olan yaratıcılık ve hayal gücü! Ayrıca tam olarak aradığınız sesi elde edene kadar farklı girişler ve parametrelerle denemeler yapabilirsiniz. İster akılda kalıcı bir pop hit ister rahatlatıcı bir caz melodisi olsun, Open AI Jukebox vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.

Yapay Zeka Şarkı Söyletme Nasıl Yapılıyor?

Open AI Jukebox’ı kullanmak çok kolay! Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve web tarayıcısı olan bir cihaz. İşte nasıl başlayacağınız:

 • Open AI Jukebox sayfasına gidin ve “Create New” düğmesine tıklayın.
 • Klasik, rock, pop, EDM, hip hop vb. gibi mevcut birçok müzik türü ve tarzından birini seçin.
 • Yapay zeka bestecinizin kompozisyon sürecinde kullanmasını istediğiniz en fazla beş şarkı seçin.
 • “Müzik Oluştur “a tıklayın ve yapay zeka bestecinizin seçtiğiniz şarkı seçimlerine göre benzersiz müzik parçaları oluşturmaya başlamasını izleyin!
 • Besteleri dinleyin ve hangisini en çok sevdiğinize karar verin.
 • Seçiminizden memnun olduğunuzda, “Müziğinizi Kaydet “e tıklayın ve AI tarafından oluşturulan parçanız gelecekte kullanılmak üzere kaydedilecektir.
 • “Müziğinizi Paylaşın” düğmesine tıklayarak ve dinleyebilecekleri bir bağlantı göndererek eserlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Open AI Jukebox ile benzersiz müzik kompozisyonları oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hemen deneyin ve kısa sürede kendi müziğinizi yapmaya başlayın!

Ai Cover Nasıl Yapılır?

Ai yani yapay zeka ile şarkılardan cover yapmanın bir çok farklı yolu mevcuttur. Bu içerikte kısa yoldan Ai cover nasıl yapılır? Gösteriyoruz.

 • Google Colaboratory adresine giriş yapıyoruz ve ‘Step 1’ adımını seçiyoruz.
 • Üçgene basarak açılan menüden ‘Yine de çalıştır’ diyoruz.
 • Ai HUB Discord kanalına girerek ses modeli seçiyoruz.
 • Discord kanalında arama butonu yardımıyla kullanmak istediğiniz sesin sahibini aratıyorsunuz.
 • Modeli bulduktan sonra verdiği linki kopyalıyorsunuz.
 • Kopyaladığınız linki ‘Step 2′: Download the Model’ kısmına yapıştırıyorsunuz.
 • https://vocalremover.org/ internet sitesi ile vokali ve sesi temizliyorsunuz.
 • Kaydet butonuna basarak önce müziği daha sonra vokali kaydediyorsunuz.
 • Google Colaboratory sitesine geri girerek ‘Step 3’ adımından ‘public’ yazana basıyorsunuz.
 • Açılan ekrandan ilk kısma vokali yüklüyorsunuz.
 • Yükleme bitince ‘refresh’ butonuna vokalin adı gelene kadar basınız.
 • ‘Convert’ butonuna basarak yaptığınız Ai cover’ı indiriyorsunuz.

İşte hepsi bu kadar bir kaç basit adım ile istediğiniz kişinin sesi ile istediğiniz türde müzikler yapabilirsiniz.

Görsel İle Anlatım: Ai Cover Yapma

Yapay Zeka Şarkı Yapma

Yapay zeka, geleneksel enstrümanlarla kopyalanması neredeyse imkansız olan benzersiz sesler ve melodiler yaratmak için kullanılabilir. Ayrıca yapımcılara, projeleri için mükemmel sesi bulmak amacıyla farklı unsurları hızlı bir şekilde manipüle etme ve deneme olanağı da sunuyor. Taylor Swift’ten Justin Bieber’a kadar müzik dünyasının en büyük isimleri tarafından yayınlanan yapay zeka ürünü şarkılar, bu teknolojinin yüksek kaliteli şarkılar üretme konusunda ne kadar güçlü olabileceğini gösteriyor. Her geçen gün daha fazla ilerleme kaydedilmesiyle birlikte, yapay zekanın önümüzdeki yıllarda müzik yapma biçimimizde devrim yaratmaya devam edeceğine şüphe yok.

Şu anda Yapay zeka ile şarkı yapmanıza olanak sağlayan Jukebox bulunmaktadır. Bu muhteşem uygulama sayesinde istediğiniz sanatçıya istediğiniz şekilde şarkı söyletebiliyor, dilediğiniz gibi sesi kullanabiliyorsunuz.

Yapay Zeka Şarkı Söyletme Ücretsiz Mi?

Open AI’nin muhteşem projesi olan Jukebox için şu anda herhangi bir ücretlendirme politikası bulunmamaktadır. Open AI internet sitesine kayıt olan Jukebox özelliğinden faydalanan herkes bu özelliği ücretsiz bir şekilde kullanabilir. Yeni ve benzersiz şekilde şarkılar üretmek için Jukebox’u mutlaka kullanın. İlerleyen süreçte diğer projelerde olduğu gibi Open AI tarafından Jukebox, ücretli planda sunulabilir.

Diğer içeriklerimiz:

Yapay Zeka Video Oluşturma

Yapay Zeka Nedir?

Fotoğrafı Animeye Çevirme

Chat GPT Nedir, Nasıl Kullanılır?

Yapay Zeka Coinleri 

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Chat GPT Nedir, Nasıl Kullanılır? içeriğimize mutlaka göz atın.


“Yapay Zeka Şarkı Söyletme Nasıl Yapılır? (Çok Kolay)” üzerine 6 yorum

Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri