Glassagram Web Giriş (APK – iOS 2023)

Glassagram Web giriş için son günlerde çok sık soru geliyor. Glassagram, Instagram’da gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz ve birkaç farklı ek özelliğe sahip olabileceğiniz bir uygulamadır. Glassagram ile birlikte Instagram gizli hesapları görüntülemenin yanı sıra Instagram’daki gizli hesapların profillerini analiz edebilir, hikayelerini gizlice izleyebilir ve hikayeleri, videoları, fotoğrafları indirebilirsiniz. Aynı zamanda kimi takip ettiğini vs. gibi ek özelliklere sahiptir.

Glassagram sayesinde Instagram gizli hesaplarını görüntüleyebiliyorken bir yandan da profillerin hikayelerini indirebilir, profil fotoğraflarını büyütebilir ve diğer tüm ek özelliklere Glassagram ile erişebilirsiniz. Glassagram gelişmiş bir uygulama olduğu için Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan Instagram gizli hesap görme uygulamalarından birisi olarak kabul edilir. Glassagram Web giriş ve diğer tüm detaylar aşağıda…

gidio 2023 07 02T132307.204
Glassagram Giriş Linki

Glassagram Nedir?

Glassagram ile Instagram gizli hesap görme özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Glassagram günlük limit verir ve bu limit dahilinde Instagram’da görüntülemek istediğiniz herkese açık olmayan gizli hesapları kolay yoldan görüntülersiniz. Bu görüntüleme olayı haricinde kişinin fotoğraflarını, hikayelerini, videolarını izleyebilir bir yandan da telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Glassagram ve benzeri olan tüm uygulamalar günlük limit vardır. Bu limit ücretli plana geçtikten sonra kalkar ve Glassagram’ı ücretli planda kullanıyor olmanız size bir dizi yeni ek özellik kazandırır. Ücretsiz plan her zaman için günlük belirli limit hakkına sahiptir. Limit bittiğinde diğer günü beklemek zorundasınız.

Glassagram Özellikleri Nelerdir?

Glassagram’da heyecan verici bir dizi yeni özellik var. Instagram’daki gizli profilleri görüntüleyebilmek için kullanılan Glassagram, gizli hesap görüntülemenin haricinde hikayeleri izleme, profil fotoğraflarını indirme, videoları indirme, takip edilenleri görme gibi bir çok farklı özelliğe sahiptir.

  • Gizli profil görüntüleme
  • Takip edilen ve takipçilerinin görüntülemesi
  • Fotoğraf ve video indirme
  • Profil fotoğrafının büyütülmesi

Glassagram Giriş Linki

Glassagram uygulaması sık bir şekilde adres değiştirmektedir. Çünkü uygulama Instagram tarafından sık bir şekilde yasaklanıyor ve geliştiricilerde önlem alabilmek amacıyla sürekli giriş adresini değiştirmektedir. Glassagram’a ulaşabilmek ve kullanabilmek bu günlerde her ne kadar zor olsa da bu sayfa aracılığıyla Glassagram yeni giriş adresini kontrol edebilirsiniz.

Glassagram Giriş Linkihttps://glassagram.com/
Son KontrolTemmuz 2023
Link DurumuÇalışıyor

Glassagram’a benzer aynı yapıda olan birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Diğer uygulamaları deneyerek yine Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. İşte o Glassagram benzeri siteler:

Glassagram Güvenilir Mi?

Glassagram çıktığı ilk günden bu yana hiçbir zaman güvenli olmadı. Çünkü bu tür uygulamaların her birisi Instagram tarafından izin verilmeyen olaylara karışır ve güvenliği yok sayar. Instagram topluluk kurallarına aykırı olan Glassagram gibi uygulamalarda Instagram hesabınızın çalınması, Instagram hesabınızın Instagram tarafından kapatılması an meselesidir. Bu tür uygulamaları ana hesabınızdan değil. Sahte bir hesap oluşturarak kullanmanız en doğru karardır. Dediğimiz gibi güvenilir bir uygulama olmaması nedeniyle Glassagram ansızın hesabınızı çalabilir, istemediğiniz kişileri takip ettirebilir. Daha bir çok soruna neden olabilir.

Glassagram Ücretsiz Mi?

Glassagram uygulamasında 2 farklı üyelik vardır. Bu üyelikler ücretli ve ücretsiz olarak 2’ye ayrılır. Ücretli üyelikte Glassagram’ın sunmuş olduğu tüm özellikler sınırsız bir şekilde sizin olur. Herhangi bir bekleme limiti vs. yoktur. Fakat ücretsiz versiyonda Glassagram’ı kullanabilmek canınızı sıkabilir. Günlük görüntüleme limiti, günlük kullanım hakkı vb. olan sınırlamalar karşınıza çıkacaktır.


Yorum yapın