Gürcistan Teknoloji Mağazaları (En Ucuz iPhone)

Gürcistan teknoloji mağazaları konusunda sık bir şekilde soru alıyoruz. Bu içerik Gürcistan teknoloji mağazaları, Gürcistan teknoloji siteleri başlıklarında da doğru bilgilere yer veriyor. Aynı zamanda hızlandırılmış kılavuz olarak karşınıza çıkan bu içerikte Gürcistan Media Markt, Gürcistan teknoloji fiyatları, Gürcistan para birimi başlıklarında da farklı bilgiler verilmektedir.

Ekonomik sebeplerden dolayı dış ülkelerden telefon ve diğer teknolojik aletleri almak çok daha uygun fiyatlara sahip olmamızı sağlıyor. Gürcistan’da teknolojik eşyaların fiyatları da Türk halkına göre oldukça ucuz durumda. Hem Batum’u gezerek hem de dönüşte teknolojik eşyaların fiyatlarına göz atmak için Gürcistan’a gitmek doğru bir karardır. Gürcistan teknoloji mağazaları başlığında sizlere birden fazla örnek sunduk. İşte sizlere Batum ve Gürcistan teknoloji fiyatları!

Adsiz 768 × 403 piksel 52
Gürcistan Teknoloji Mağazaları

Gürcistan Teknoloji Mağazaları

Türkiye’den Gürcistan’a giderek tüm teknoloji aletlerini güncel kur nedeniyle çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Trabzon’dan geçiş yapabileceğiniz Gürcistan veya Batum için teknoloji mağazalarının ve internet sitelerinin her birisini aşağıda listeledik.

 • Myparts.ge: Otomobillere dayalı tüm ürünleri tek bir çatı altında bulabileceğiniz MyParts.ge internet sitesi araba servisleri, tekerlekler, yeni çıkan parçalar gibi bir çok ürüne ev sahipliği yapmaktadır.
 • Alta.ge: Gürcistan’ın en çok kullanılan elektronik alışveriş sitesi Alta.ge neredeyse tüm teknolojik ürünleri içerisinde barındırmaktadır. İnanılmaz indirim fırsatlarıyla tüm teknolojik ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
 • Eauction.ge: Aradığınız her şey bu online alışveriş sitesinde demek isteriz. Ulaşım, aksesuar, petrol ürünü dahil bir çok ürüne ev sahipliği yapan Eauction.ge internet sitesi çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet sunumu yapmaktadır.
 • Allwine.ge: Eğer bir koleksiyoner Şarap severseniz bu internet sitesi sizlerin işine yarayacaktır. Şarap almak isteyen kişilerin ilk durak noktalarından bir tanesi olan Allwine.ge internet sitesi Gürcü şaraplarının bir çoğuna sahiptir.
 • Elit Electronics: Sıfır iPhone veya sıfır telefon almak isteyen kişiler Elit Electronics aracılığıyla çok kolay ve indirimli fiyatlara yurtdışı telefon satın alabilirsiniz. Sadece telefon satın almak için değil, televizyon ve diğer tüm teknolojik aletler içinde Elit Electronics marketlerini ziyaret edebilirsiniz.
 • Mobi.ge: Gürcistan teknoloji mağazaları denilince akla ilk gelen isimlerden bir tanesi olan Mobi.ge, Gürcistan ve Batum’un en büyük 2.el internet sitesidir. Sıfır telefon satın almaya bütçeniz yetmiyorsa Mobi.ge internet sitesi üzerinden kendinize 2.el iPhone satın alabilirsiniz. Fiyatlar %50 indirimli bir şekilde karşınıza çıkacaktır.
 • LiloShop.ge: Anneler ve ebeveynler için kullanışlı bir internet sitesidir. Bebeklere dair tüm ürünlerin bulunduğu Liloshop.ge internet sitesi mutfak ürünlerine de yer vermektedir. İndirimli fiyatlarla bebek ürünleri satın almak için Liloshop.ge internet sitesini ziyaret ediniz.

Gürcistan Teknoloji Siteleri

E – ticaretin giderek arttığı bu dönemde internetten alışveriş yapmak kadar kolayı bulunmuyor. Çünkü tek bir tıkla ve birkaç iletişim bilgisiyle anında siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik indirim fiyatlarla normalden çok daha ucuza ürünleri internetten sipariş veriyorsunuz. Birde üzerine Batum ve Gürcistan teknoloji siteleri dahil olduğu zaman indirimler kaçınılmaz oluyor. Gürcistan teknoloji sitelerini sizlere aşağıda listeledik.

 • Alta.ge
 • Elit Electronics
 • Rugged.ge
 • Ee.ge
 • Zoomer.ge
 • İtechnics.ge
 • İplus.com.ge

Gürcistan Para Birimi Nedir?

Gürcistan’ın para birimi Gürcü Larisi’dir (GEL). Lari, geçici para birimi olarak kullanılan kuponlu tahvillerin yerini aldığı 1995 yılından bu yana tedavüldedir. Şu anda ülke genelinde bankalarda, döviz bürolarında ve diğer finans kurumlarında yaygın olarak kabul edilmekte ve işlem görmektedir.

Larinin döviz kuru nispeten istikrarlıdır ve bu da onu hem yerel halk hem de uluslararası ziyaretçiler için güvenilir ve uygun bir ödeme şekli haline getirmektedir. Ayrıca, banka kartınızı veya kredi kartınızı kullanarak para çekebileceğiniz bankamatikler bulabileceğiniz pek çok yer vardır.

Gürcistan Larisi Kaç TL?

Gürcistan’ın yerel para birimi olan Lari, 25.06.2023 tarihi itibariyle 1 Gürcistan Larisi = 9,63 Türk Lirası üzerinden işlem görmektedir.

1 Gürcistan Larisi9,63 Türk Lirası

Diğer önerdiğimiz içerikler:

Youtube Premium Fiyatları

Instagram Gizli Hesap Görme

Gameloop Nedir? 

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Fotoğrafı Animeye Çevirme içeriğimize göz atmayı unutmayınız.


Yorum yapın