Hyunjin ve Yeji Kardeş Mi? (Doğru Cevap)

Hyunjin ve Yeji kardeş mi? Sorusunu sık bir şekilde alıyoruz. Hyunjin ve Yeji popüler K-Pop grubu Loona’nın iki üyesidir. LOONA 1/3 alt biriminin bir parçası olarak 2016 yılında çıkış yaptılar ve o zamandan beri grubun başarısının ayrılmaz bir parçası haline geldiler. Hyunjin en çok güçlü vokal performansları ve karizmatik sahne duruşuyla tanınırken, Yeji benzersiz koreografisiyle yetenekli bir dansçı. İkili, alt birimlerinin bir parçası olarak, her ikisi de Kore müzik listelerinde üst sıralarda yer alan “Love&Live” ve “Girl Front” da dahil olmak üzere birlikte birkaç single yayınladı.

Hyunjin ve Yeji, Loona bünyesinde ayrıca birçok dergi kapağında ve müzik programında yer alarak popüler bir K-Pop ikilisi olarak yerlerini sağlamlaştırdılar. Hyunjin ve Yeji’nin çarpıcı görselleri, güçlü vokalleri ve büyüleyici dans hareketlerinin birleşimi, onları bugün K-Pop endüstrisindeki en etkili ikililerden biri haline getiriyor. Çıkardıkları her yeni albümle hayranları Loona’nın parlak geleceğine bir bakış atıyor. Sahne dışındaki güçlü bağlarından sahnedeki dinamik performanslarına kadar Hyunjin ve Yeji’nin uzun yıllar boyunca K-Pop sahnesini domine etmeye devam edecekleri kesin.

Adsiz 768 × 403 piksel 99
Hyunjin ve Yeji Kardeş Mi?

Hyunjin ve Yeji Kardeş Mi?

Hayır, Hyunjin ve Yeji kardeş değiller. Hyunjin (20 Mart 2000’de Hwang Hyun-jin olarak doğdu) Blockberry Creative altında Güney Koreli şarkıcı ve rapçidir. Güney Koreli erkek grubu Stray Kids’in bir üyesidir. Yeji (26 Mayıs 2000’de Hwang Ye-ji olarak doğdu) aynı zamanda JYP Entertainment ile anlaşmalı Güney Koreli bir şarkıcı ve dansçı ve Nisan 2021’de ayrılana kadar kız grubu ITZY’nin lideriydi. Aynı soyadını paylaşmalarına rağmen, ikisinin birbiriyle bir akrabalığı yoktur.  Kan bağı olmamasına rağmen, birlikte vakit geçirmekten hoşlanan yakın arkadaşlar olmaya devam ediyorlar. Hatta KBS Joy’un bir bölümünde birbirlerinin yanında konuk olarak yer aldılarekim 2018’de ‘Idol Room’ albümünde yer aldı. İkili ayrıca hit single “Gone Cold” da dahil olmak üzere çeşitli projelerde işbirliği yaptı.  Hyunjin ve Yeji kardeş olmasalar da yakın arkadaş ve birçok kardeşin imreneceği güçlü bir bağa sahipler.

Hyunjin Kardeşi Var Mı?

Evet, Hyunjin’in Kim Jiho adında bir ağabeyi var. Hyunjin’den üç yaş büyük ve Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversiteye gitti. Şu anda Samsung Electronics’te yazılım mühendisi olarak çalışıyor.  Kim Jiho ve Hyunjin çok yakınlar, genellikle tatillerde ve aile etkinliklerinde birlikte vakit geçiriyorlar. Zaman zaman müzik projelerinde işbirliği yaptıkları da biliniyor. İkisi arasındaki kardeşlik bağı güçlü ve birbirlerinin çabalarını her zaman destekliyorlar.  Hatta bazı hayranlar yakın ilişkilerinin Hyunjin’in müziğinin çoğuna ilham verdiğini düşünüyor!

Skz Hyunjin Hangi Hayvan?

Hyunjin, tilkilerin en küçük türü olan bir fennec tilkisidir. Kuzey Afrika’daki Sahra Çölü’ne özgü olan bu tilkinin büyük kulakları ve kalın kürkü vardır. Kumlu kürkü onu sıcak çöl güneşinden korumaya yardımcı olur ve büyük kulakları en zayıf sesleri bile algılamasını sağlar. Hyunjin’in en belirgin özellikleri büyük kulakları ve arkadaş canlısı tavırlarıdır. Oyuncaklarla oynamayı ve çevresini keşfetmeyi çok sever. Meraklı doğası onu izlemeyi eğlenceli hale getiriyor! Düzenli bakım ve ilgi ile egzotik bir hayvan arkadaşı arayan biri için harika bir evcil hayvan olabilir.

Hyunjin Yeji Sevgili Mi?

Hayır, Hyunjin ve Yeji çıkmıyor. Onlar Güney Koreli kız grubu Loona’nın bir parçası ve yakın bir arkadaşlık bağı paylaşmalarına rağmen, romantik bir ilişki içinde olduklarını gösteren hiçbir kanıt yok. Aslında, birçok hayran iki idolün benzer görünümleri ve soyadları nedeniyle akraba bile olabileceklerini düşünüyor. Ne olursa olsun, ilişkilerinin tamamen platonik olduğu kesin. Loona hayranları bunun yerine iki kızın arkadaşlığını tercih ediyor! Röportajlar sırasında ve sahnede birbirlerine gösterdikleri sevgi ve destekten Hyunjin ve Yeji’nin sadece en iyi arkadaş oldukları anlaşılıyor.

Yeji Kardeşi Var Mı?

Evet, Yeji’nin bir erkek kardeşi var. Adı Kim Sunjin ve iki kardeşten büyük olanı. 1994 yılında Seul, Güney Kore’de doğdu ve 2017 yılında Chung-Ang Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Halen Seul’de bir yatırım firmasında çalışmaktadır. Yeji’nin müzik alanında kariyer yapma kararını etkilediği ve şimdiye kadarki yolculuğu boyunca menajeri olarak hareket ettiği belirtiliyor. Kim Sunjin ayrıca kız kardeşine sahne performanslarında ve kırmızı halı etkinliklerinde sık sık eşlik ederek onun başarısı için tam desteğini gösteriyor.

YouTube video
YouTube video
YouTube video

Blackpink Kaç Şarkısı Var? içeriğine göz atın.


Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş