İnat TV PCde Açılmıyor – Neden Açılmıyor? (Kesin Çözüm)

İnat TV PCde açılmıyor sorununu sık bir şekilde duyuyoruz. Bu içerik İnat TV PC’de açılmıyor sorunuyla alakalı olarak doğru ve kesin cevabı veriyor. Aynı zamanda hızlandırılmış kılavuz olarak sunulan bu içerikte İnat TV neden açılmıyor, İnat TV açılmıyor root hatası, İnat TV açılmıyor 2023 başlıklarında da farklı bilgilere yer veriyor.

Futbol maçlarını izleyebilmek için kullanılan en büyük uygulamalardan bir tanesi de İnat TV’dir. Maç izlemek için kullanılan İnat TV her ne kadar stabil bir şekilde tüm bilgisayarlarda çalışması için optimize edilmiş olsa da bazı kullanıcılar PC’de açamadıklarını dile getiriyorlar. İnat TV PC’de açılmıyor sorunuyla baş başa kaldıysanız bu içerikte doğru cevabı bulabilirsiniz. Maç severlerin en gözde uygulamalarından bir tanesi olan İnat TV VPN hatası veya root hatası veriyorsa işte sizlere kesin çözüm yöntemi!

Adsiz 768 × 403 piksel 53
İnat TV PCde Açılmıyor

İnat TV PCde Açılmıyor

İnat TV programını bilgisayarınıza indirdiniz fakat bir türlü açılmıyorsa yapmanız gereken birkaç basit adım bulunmaktadır. Maç izlemenin en kolay fakat yasal olmayan yollarından bir tanesi olan İnat TV sadece maç programlarını değil diğer bir çok programı da ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına yasal olmayan yollardan servis etmektedir.

Yüzlerce kanalı içerisinde bulunduran ve maç izleme programları sunan İnat TV’de bilgisayarda açılmıyorsa aşağıdaki adımları takip edin:

 • Bilgisayarınızda teknik bir problem ortaya çıkmış olabilir. Bilgisayarınızın İnat TV için son güncel sürümde oluyor olması gerekir.
 • İnat TV programının güncel sürümde bilgisayarınızda yer alıyor olması gerekir.
 • Bilgisayarınızın ön belleğinde yer kalmamış olabilir.
 • Bilgisayarınızdan İnat TV’ye gerekli izinler verilmemiş olabilir.

İnat TV Neden Açılmıyor?

İnat TV veya diğer adıyla İnat Box neden açılmıyor? Diyorsanız bunun birden fazla nedeni olacaktır. İnat TV bilgisayarınızda açılmıyorsa aşağıdaki adımları takip edin:

 • Bilgisayarınızın saatinin güncel olduğundan emin olun.
 • İnat Box’un güncel sürümde olduğuna emin olun.
 • İnat TV’i yönetici olarak çalıştırın.
 • Bilgisayarınızda yeteri kadar depolama yeri olduğuna dikkat edin.
 • İnternet bağlantınızın olup olmadığına dikkat edin.
 • VPN programı kullanıyorsanız VPN programının stabil çalıştığından emin olun.

İnat TV Root Hatası

Bazı kullanıcılar İnat TV’nin sık bir şekilde root hatası verdiğini ve uygulamayı kullanamadığını söylemektedir. Root hatasının meydana gelmesinin tek nedeni İnat TV programının veya uygulamasının son güncel sürümde olmaması, İnat TV’ye gerekli izinleri vermiyor oluşunuz veya İnat TV’de sunucu hatası, sunucu bakımının bulunuyor olmasıdır.

İnat TV Kapanıyor – Açılmıyor!

İnat TV kapanıyor veya açılmıyorsa çözüm için aşağıdaki adımlar uygulayın:

 • Telefon önbelleğinizi temizleyin.
 • Stabil çalışan bir VPN uygulaması edinin.
 • Telefon saatinizi güncel tutun.
 • Telefonunuzun İnat TV’i desteklediğinden emin olun.

Eğer İnat TV ısrarla açılmak istemiyorsa ve sürekli kapanarak VPN hatası veriyorsa İnat TV’nin VPN’e karşı almış olduğu önlemden dolayıdır. Bilinmedik, güvenilir olmayan veya temiz olmayan VPN programlarıyla İnat TV’i kullanmanız imkansızdır. İnat TV’i kullanmak istiyorsanız ücretli VPN programlarına göz atmanız gerekir.

İnat TV Yasal Mı?

İnat TV, yasal olmayan bir programdır. Kullanıyor olmanız sizi suça teşvik etmiş olur ve yakalanmanız durumunda para cezasıyla karşılaşabilirsiniz.

İnat TV Ücretli Mi?

İnat TV’i kullanırken herhangi bir ücret vermenize gerek yoktur. Program ücretsizdir fakat program sahipleri, program üzerinden gelir akışı sağlayabilmek için bazı programlarda reklamlar ile gelir sağlayarak kendilerini kazanç sahibi yapmaktadır.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Gürcistan Teknoloji Mağazaları içeriğimize göz atmayı unutmayın.


Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş