Instalooker Giriş – (WEB & APK 2023)

Instalooker Instagram gizli hesap görüntüleme konusu için sürekli soru alıyoruz. Instalooker Web, Instagram’da gizli profilleri görmeniz için ücretli ve ücretsiz plana sahip olan 3. Parti Instagram gizli hesap görme uygulamasıdır. Instagram’a özel olarak geliştirilen Instalooker Web ile birlikte sizde Instagram’da gizli olan tüm hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Instalooker giriş yapma veya Instalooker giriş linki, Instalooker nedir? Gibi tüm sorularınız için bu içerik hızlandırılmış bir kılavuz olacaktır. Instalooker ile birlikte Instagram’da görmek istediğiniz tüm gizli Instagram hesaplarını görüntüleyebiliyorken uygulamanın diğer özelliklerini de bu içeriğimiz sayesinde öğrenmiş olacaksınız. İşte sizlere Instalooker güncel giriş!

gidio 2023 07 27T084928.968
Instalooker Giriş

Instalooker Nedir?

Instalooker, Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebileceğiniz 3. Parti Instagram gizli hesap görme uygulamasıdır. Instagram’da gizli olan ve takip etmeden görüntülenemeyen tüm profilleri 3. Parti uygulama olan Instalooker ile görüntüleyebilme imkanına sahipsiniz. Instalooker sektör içerisinde Instalooker adıyla bilinir. Gizli profilleri görüntülemek için kullanacağınız bu uygulama arama butonu aracılığıyla çalışır.

Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebilme özelliği haricinde Instalooker, profillerin hikayelerini indirebilmek, telefonunuza kaydedebilme, gizli Instagram hikayesi görüntüleme gibi farklı özelliklere de sahiptir. Ücretsiz bir şekilde çalışan uygulama, arama butonunu aktif etmeniz sonrasında hesabı sizlere bulur ve gizli hesabın içeriğini göstermiş olur.

Instalooker Giriş Linki

Instalooker aslına bakılırsa herkesin bildiği Postegro mantığındadır. Postegro’da yer alan tüm özellikler Instalooker uygulamasında da bulunur ve bu uygulama yine 2 ayrı plan ile çalışarak Instagram gizli hesapları görüntüleyebilme özelliğine sahiptir. Arama butonunu kullanarak görüntülemek istediğiniz Instagram kullanıcı adını yazarsanız karşınıza gizli hesaplar çıkartılır ve seçtiğiniz hesap anında herkese açık olarak görüntülenebilir duruma gelir.

InstaLooker Giriş Linki  
Link Durumu  Çalışmıyor
Son Kontrol Tarihi  Temmuz 2023

Instalooker Nasıl Kullanılır?

Instalooker uygulamasını kullanmak birkaç basit adımdan ibarettir. Birkaç basit adım ile Instalooker uygulamasını kullanmaya başlayabilir ve Instagram gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Instalooker kullanma adımları:

 • Instalooker internet sitesine giriş yapın.
 • ‘Private Instagram Viewer’ uygulamasını seçin.
 • Açılan sayfadan arama kutusuna Instagram kullanıcı adını yazın.
 • ‘Connect’ butonuna basın.
 • Aramayı bitirdikten sonra karşınıza gizli hesap çıkmış olacaktır.

InjectBox Benzeri Uygulamalar

Instalooker Web’e benzer bir çok farklı uygulama vardır ve bu uygulamaların her birisi aynı mantıkta çalışır. Fakat bazıları bazı durumlarda teknik sebeplerden dolayı askıya alındığı için özelliğini yitirir. Güncel çalışan Instagram gizli hesap görme uygulamalarının her birine göz atmak doğru bir karar olacaktır.

InstaLooker APK Özellikleri

InstaLooker kullanıcılar için bir çok farklı ve geliştirilmiş özelliğe sahiptir. Ücretsiz planda belli başlı özellikleri kullanabiliyorken ücretli planda çok daha fazla özellik ile birlikte tüm uygulama sınırsız olarak kullanılabilir.

 • Kimi takip ettiğini görebilme
 • Gizli Instagram hesabı görme
 • Hesabı izleyenleri görebilme
 • Instagram yayınları, videoları veya hikayeleri izleme
 • Fotoğraf ve videoları indirme
 • Profil fotoğrafını büyütme

Yorum yapın