Tabii Uygulaması Ücretli Mi? (Tüm Cevaplar)

Tabii uygulaması ücretli mi? Sorusunu sık bir şekilde alıyoruz. TRT tarafından kullanıma sunulan Tabii uygulaması çok fazla rağbet görüyor. Dijital bir platform olan Tabii uygulaması üyelik mantığıyla çalışıyor ve hem yurt içi hem de yurtdışında da kullanılabiliyor. Peki, TRT Tabii uygulaması ücretli mi? Veya Tabii üyelik ne kadar? Diye soruyorsanız işte sizlere doğru cevabı!

Dijital film, televizyon veya diğer içerikleri izleme platformları son zamanlarda büyük bir rağbete uğramış durumda. TRT Tabii uygulaması da bu dijital platformlardan bir tanesi ve üstelik yerli yapım. 25 ülke ve 5 farklı dilde hizmet sunan Tabii uygulaması film ve dizi platformu olarak geçiyor. İşte sizlere Tabii uygulaması ücretsiz mi? Sorusunun doğru cevabı!

gidio one cikan gorsel 32
Tabii Uygulaması Ücretli Mi?

Tabii Uygulaması Ücretli Mi?

7 Mayıs 2023 tarihinde faaliyetine başlayan Tabii uygulaması, Türkiye’nin yerli ve milli yeni dijital platformudur. 5 farklı dilde ve 25 ülkede yayına alınan uygulamada hem yetişkinler için hem de çocuklar için bir çok farklı proje bulunuyor. Kullanıcılar tarafından epey merak edilen, araştırılan ve sevilerek kullanılan Tabii uygulaması hakkında internette çok fazla soru bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de; ‘’Tabii uygulaması ücretsiz mi?’’ İşte sizlere doğru cevabı!

TRT Tabii uygulaması 7 Mayıs tarihinde kullanıma sunuldu. 7 Mayıs tarihinden bu yana platforma kayıtlı olan hiçbir üyelikten ücret alınmadı. Yani Tabii uygulaması ilk aşamada ücretsiz yayın hayatına devam ediyor. 2023 yılının ilerleyen dönemlerinde farklı bir karar alınmadığı sürece ücretsiz bir şekilde yayın yapmaya devam edebilir. Aynı zamanda platformun hızla gelişmesi sonucunda platform uluslararası pazarda da yerini alacak gibi görünüyor.

Tabii Uygulaması Nasıl İndirilir?

Tabii uygulamasına kayıt olmak, izlemek veya kullanmak için herhangi bir indirme işlemine gerek yoktur. Platforma kayıt olmak için tabii.com internet sitesini kullanabilir ve 1 üyelik ile tüm içeriklere anında, ücretsiz olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Platformda şu anda Tabii uygulamasına özel olarak üretilen filmler, diziler bulunmaktadır. Bunların her birisi çocuklara özel, yetişkinlere özel olarak farklılaştırılmış durumdadır.

Tabii APK Nedir?

TRT Tabii uygulaması bilgisayarınıza indiremeyeceğiniz bir uygulamadır. Fakat uygulamayı hem iOS hem de Android üzerinden indirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Tabii uygulamasının Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlar için özel olarak oluşturmuş olduğu uygulamalar mevcuttur. Play Store veya App Store mağazalarını kullanarak Tabii uygulamasını anında, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tabii Uygulaması Televizyona Nasıl Yüklenir? içeriğine de göz atabilirsiniz.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş