Ghosty Web Giriş (APK 2023)

Ghosty Web giriş konusunda sık soru aldık. Ghosty, Instagram’da gizli hesapları görebileceğiniz en gelişmiş Instagram gizli hesap gösteren uygulamadır. 3. Parti olarak karşımıza çıkan Ghosty, Instagram’daki gizli hesapları tek bir tuş ile gösterir. Ghosty’i Android ve iPhone telefonlarınıza indirebilir. İsterseniz de PC’den de kullanabilirsiniz. İşte sizlere Ghosty Web giriş ve diğer tüm detaylar!

Ghosty, Instagram’ın tüm gizli hesaplarını gösterebilecek tek uygulama diyebiliriz. Gizli profiller dahil görebileceğiniz bu uygulama da takip edilen, takipçilerin görüntülemesi, fotoğraf ve video indirme gibi ek özelliklere de sahipsiniz. Peki, Ghosty nedir? Ghosty özellikleri nelerdir? Ve Ghosty giriş linki nedir? İşte sizlere tüm detayları!

gidio 2023 06 27T233131.637
Ghosty Giriş Linki

Ghosty Nedir?

Ghosty, Postegro ve diğer uygulamalar ile benzer yapıda olan ve Instagram’da gizli hesapları görüntüleyebileceğiniz en gelişmiş uygulamalar arasında ilk sırada yer alır. Ghosty’e kayıt olursunuz ve görmek istediğiniz kullanıcı adını Ghosty paneline yazarak Instagram’daki gizli profilleri görüntüleyebilme imkanına sahip olursunuz. Gizli profil görüntüleme haricinde diğer ek özelliklere de sahip olan Ghosty, akıllı telefonlardan kullanılabildiği gibi aynı zamanda PC / bilgisayardan da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ghosty günlük belirli bir limit verir ve bu limitler dahilinde gizli hesapları görüntülemiş olursunuz. Eğer ücretli plana geçerseniz bu limitler kalkmış olursunuz. Ücretli ve ücretsiz versiyon arasında limit farkı, ek özellikler ve diğer bazı ek kullanım farkları ortaya çıkacaktır.

Ghosty Özellikleri Nelerdir?

Ghosty uygulamasını kullanmak yeteri kadar özelliği size sunar. Kısaca Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebileceğiniz bu uygulama da limitler dahilinde Instagram’ı alt üst edebilirsiniz. Instagram’da görmek istediğiniz bir hesap var fakat bu hesap gizli durumdaysa endişelenmenize gerek yok. Instagram’daki tüm gizli hesapları Ghosty gösterecek ve gizli profilleri size herkese açık yapacaktır.

  • Gizli profil görüntüleme
  • Takip edilen ve takipçilerinin görüntülemesi
  • Fotoğraf ve video indirme
  • Profil fotoğrafının büyütülmesi
  • Ve daha fazlası.

Ghosty Giriş Linki

Ghosty’e giriş yapmak için linklerin sürekli değiştirildiğini kullanıcılar tarafından şikayet olarak alıyoruz. Güncel Ghosty web giriş veya Ghosty giriş linklerine ulaşabilmek biraz güç olacaktır. Fakat bu sayfada yenilenen ve güncellenen Ghosty giriş linkini sizlere paylaşıyoruz. Sıklıkla bu sayfayı ziyaret ederek yeni Ghosty giriş linkine ulaşabilirsiniz. Bu sayfayı ‘kaydedilenler’ kısmına kaydetmeyi unutmayın.

Ghosty giriş linki şu anda pasif durumdadır. Ghosty uygulaması yerine diğer uygulamaları denemeniz önerilir. Diğer uygulamalar şu anda aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Ghosty Güvenilir Mi?

Ghosty ve benzeri olan tüm uygulamalar 3. Parti Instagram gizli hesap görme uygulamalarıdır. 3. Parti olan bu uygulamalar, Instagram’ın topluluk ve gizlilik kurallarını ihlal eder. İhlal ettiği gibi hesap bilgilerinizin çalınmasına, hesabınızın yasaklanmasına vb. olan olaylara neden olur. Instagram’da hesabınızın çalınmasını istemiyorsanız bu tür 3. Parti uygulamalardan uzak durmalısınız. Veya bu tür uygulamaları kullanırken sahte (fake) hesaplar oluşturduktan sonra uygulamaları denemelisiniz.

YouTube video
YouTube video

Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş