Instagram Resim Kaydetme Chrome (Kolay Yöntem)

Instagram resim kaydetme konusunda sık bir şekilde soru almaktaydık. Hızlandırılmış kılavuz olarak sunulan bu içeriğimizde Instagram resim indirme Chrome konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Instagram toplu fotoğraf indirme, Instagram yüksek çözünürlüklü fotoğraf indirme başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Milyonlarca insanın kullandığı ve her gün aktif milyonlarca insanın fotoğraflar, sözler, durumlar veya hikayeler paylaştığı Instagram’da bir başkasının, kendinizin fotoğrafını indirmek için kullanabileceğiniz birden fazla yöntem vardır. Aracı siteler aracılığıyla veya eklentiler aracılığıyla Instagram resim indirme işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. İşte sizlere Instagram resim indirme için doğru yöntem!

Adsiz 768 × 403 piksel 57
Instagram Resim İndirme

Instagram Resim İndirme

Fotoğraf ve video paylaşmak için Instagram’ı kullanmak, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmanın eğlenceli bir yoludur. Ancak Instagram’daki resimleri ve videoları da indirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu doğru! İşte nasıl yapacağınız:

 • Kaydetmek istediğiniz fotoğraf veya video gönderisini açın.
 • Gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın, ardından görüntülenen menüden ‘’Bağlantıyı Kopyala’’ butonunu seçin.
 • InsTakeDownloader’a gidin, bağlantıyı yapıştırın ve “İndir” butonuna tıklayın
 • Görüntü veya video cihazınıza indirilecek, böylece sonsuza kadar kaydedebileceksiniz!

Instagram Resim Kaydetme Chrome

Chrome’da Instagram görsellerini kullanmak çok kolay! Sadece birkaç basit adımla, koleksiyonunuz için istediğiniz tüm fotoğrafları ve videoları kaydedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu talimatları takip etmek:

 • Chrome’da Instagram’ı açın.
 • İndirmek istediğiniz resmi veya videoyu bulun.
 • Üzerine sağ tıklayın ve “Resmi Farklı Kaydet “i seçin
 • Bilgisayarınızda nereye kaydetmek istediğinizi seçin ve işte! Artık içeriğe parmaklarınızın ucunda erişebilirsiniz.

İşi halletmek için herhangi bir ek yazılım veya uygulamaya ihtiyacınız yok. Tüm bunlar doğrudan Chrome’da kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

instagram foto indir
Instagram’dan Foto İndirme

Instagram Foto İndirme Adımları

Instagram’dan fotoğraf indirebilmek için gerekli olan ilk adım bilgisayara sahip olmaktır. Mobil telefondan üzerinden de yapabilirsiniz fakat bilgisayardan çok daha kolaydır.

 1. Instagram.com sitesine giriş yapın.
 2. İndirmek istediğiniz fotoğrafı ve ardından o fotoğrafın sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın.
 3. “Bağlantıyı Kopyala”yı seçin.
 4. sssInstagram’ı açın ve bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki alana yapıştırın. İndir butonuna basın ve fotoğrafı indirin.

SSSInstagram ile Instagram kullanıcılarının fotoğraflarını çok kolay bir şekilde indirebilme imkanına sahipsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Android

Instagram fotoğraflarını Android cihazınızda kullanmaya hazır mısınız? Çok kolay! Sadece birkaç dokunuşla, istediğiniz görüntüleri veya videoları hızlı bir şekilde alabilirsiniz. İşte Instagram resimlerini Android cihazınıza nasıl indireceğiniz:

 • İlk olarak, Instagram uygulamasında kaydetmek istediğiniz görüntüyü veya videoyu açın.
 • Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun ve görüntülenen menüden “Bağlantıyı Kopyala “yı seçin.
 • İstediğiniz bir web tarayıcısını açın ve kopyalanan bağlantıyı içine yapıştırın.
 • Sayfa, fotoğrafın veya videonun Instagram’da görülenden daha büyük bir versiyonunu ve “İndir” seçeneğine dokunarak telefonunuza indirme seçeneğini gösterecektir.

Instagram Fotoğraf İndirme iPhone

Instagram fotoğraf çekmek, düzenlemek ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için harika bir platform. Ve şimdi aynı fotoğrafları doğrudan iPhone’unuza kolayca indirebilirsiniz! İşte nasıl yapacağınız:

 • Fotoğraf kaydetmek istediğiniz gönderiyi açın.
 • Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunun.
 • “Fotoğraf Kaydet “i seçin.
 • Fotoğraf, artık paylaşılabileceği veya dilediğiniz gibi kullanılabileceği film rulonuza indirilecektir!
 • Cihazınıza yerel olarak kaydetmek istediğiniz diğer gönderiler için bu adımları tekrarlayın.

Instagram Video İndirme

Arkadaşlarınızla komik bir video paylaşmak ister misiniz? Artık bunu Instagram üzerinden kolayca yapabilirsiniz! Uygulamadan video indirmek hem kolay hem de kullanışlıdır, bu yüzden bugün deneyin.

 • Bir Instagram videosunu indirmek için uygulamayı açın ve kaydetmek istediğiniz videoyu içeren gönderiyi bulun. Gönderinin sağ üst köşesindeki üç dikey noktaya tıklayın ve beliren menüden ‘bağlantıyı kopyala’yı seçin. Bu bağlantıyı InstaSaver veya FreeVideoDownloader gibi üçüncü taraf bir web sitesine yapıştırın. Bunu yaptıktan sonra, videoyu cihazınıza kaydetmek için ‘indir’ düğmesine basmanız yeterlidir.

Önerdiğimiz içerikler:

Instagram Hesap Çalma

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram Not Sözleri 

Youtube Premium Fiyatları

YouTube video
YouTube video
YouTube video

WhatsApp Link Oluşturma içeriğimize göz atın.


Yorum yapın