WhatsApp Link Oluşturma (Ücretsiz) 2023

WhatsApp link oluşturma konusunda sık bir şekilde soru alıyoruz. Hızlandırılmış kılavuz olarak sunulan bu içerikte WhatsApp link oluşturma konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda WhatsApp URL Link, Wa.me Link Oluşturma başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya’nın yakından takip ettiği ve her gün milyarlarca mesajın çevrimiçi ortamda atılmasını sağlayan teknolojik bir gelişme olarak görülebilir. Zira WhatsApp üzeri milyonlarca kullanıcı her gün milyarlarca mesajı ücretsiz bir şekilde rehberindeki kişiye aktarıyor. İsterseniz iş, isterseniz arkadaşlarınızla WhatsApp’ı ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak için kullanabilirsiniz. Peki, WhatsApp link oluşturma nasıl yapılıyor? İşte sizlere doğru cevabı!

Adsiz 768 × 403 piksel 56
WhatsApp Link Oluşturma

WhatsApp Link Oluşturma

ster bireysel, ister küçük bir işletme veya büyük bir kuruluş olun, bir WhatsApp bağlantısı oluşturmak müşterileriniz, iş arkadaşlarınız ve ortaklarınızla hızlı bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Tarayıcınızda veya mobil cihazlarda doğrudan WhatsApp uygulaması içinde açılacak bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

Birisi wa.me link oluşturma bağlantınıza tıkladığında görünecek mesajı da özelleştirebilirsiniz. Tüm bu özellikler WhatsApp bağlantılarını iletişim için inanılmaz güçlü araçlar haline getiriyor. Bağlantıyı e-postalar, sosyal medya ve hatta basılı materyaller gibi hemen hemen her platformda paylaşabilirsiniz.

Wa.me Link oluşturma için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Cihazınızda WhatsApp’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
  • Uygulamayı açın ve ekranın sağ üst köşesindeki “üç noktalı” menü düğmesine dokunun.
  • Oradan, “WhatsApp Web” düğmesine basın ve bilgisayarınızda görüntülenen QR kodunu tarayın.
  • Bağlandıktan sonra, “Ayarlar” simgesine tıklayın ve “Web Sitesi ile Bağlantı” seçeneğini seçin.
  • Web sitenizin URL’sini girin ve ardından web siteniz için kişiselleştirilmiş bir WhatsApp bağlantısı oluşturmak için “Bağlantı Oluştur” düğmesine tıklayın.
  • Bu bağlantıyı kopyalayın ve müşterilerinizle paylaşın! Artık WhatsApp üzerinden doğrudan tarayıcılarından veya cihazlarından sizinle kolayca bağlantı kurabilirler.

Örnek: https://wa.me/5551112222 – Bu bağlantı WhatsApp için hızlı bağlantıdır. Bağlantıyı herhangi bir internet sitesine veya bir başkasıyla paylaştığında rehberine kayıt etmeden hızlıca iletişime geçecektir.

WhatsApp URL Link Oluşturma

WhatsApp bağlantısı kullanmak, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişime geçmenin kolay bir yoludur. Onların cihazında bir sohbet penceresi açacak bir bağlantı oluşturabilir ve hemen konuşmaya başlayabilirsiniz! Tek yapmanız gereken bu basit adımları takip etmek:

  • Telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın ve “Ayarlar “ı seçin.
  • “Kişileri Davet Et” seçeneğine tıklayın ve bağlantıyı nasıl göndermek istediğinizi seçin – SMS, e-posta veya Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlar aracılığıyla.
  • Gönderme yöntemini seçtikten sonra, göndermek istediğiniz kişinin ayrıntılarını girin ve “Gönder “e tıklayın.
  • Bir bağlantı içeren bir mesaj alacaklar tıkladıklarında yeni bir konuşma penceresi açacak.
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Viski Kola İçilir Mi? içeriğimize göz atın.


Yorum yapın