Character Ai Giriş – Nedir? Nasıl Kullanılır? (2023)

Character Ai hakkında son günlerde çok fazla soru alıyoruz. Bu hızlandırılmış kılavuzda Character Ai nedir? Sorusuyla birlikte Character Ai giriş adresi ve güvenilir olup olmadığını sizlere paylaşacağız. Yapay zekanın (AI) öne çıkan uygulamalarından biri, sanal asistanların ve sohbet robotlarının geliştirilmesidir. Bu AI destekli sistemler, insan benzeri konuşmaları simüle etmek ve kullanıcılara yardım sağlamak için tasarlanmıştır.

Siri, Alexa ve Google Assistant gibi sanal asistanlar giderek daha popüler hale geldi ve doğal dili anlama ve kullanıcı komutlarına dayalı görevleri gerçekleştirme yeteneğine sahipler. Chatbotlar ise müşteri hizmetleri uygulamalarında müşterilere anında yanıt ve destek sağlamak için sıklıkla kullanılmaktadır. Yapay zeka teknolojisindeki gelişmeler, sanal asistanları ve sohbet robotlarını kullanıcı sorgularını anlama ve yanıtlamada daha verimli ve etkili hale getirerek kullanıcı deneyimlerini geliştirmiştir. İşte sizlere Ai Character hakkında her şey!

gidio 2023 07 03T030950.424
Character Ai Nasıl Kullanılır?

Character Ai Nedir?

AI teknolojisi, karakter AI uygulamaları aracılığıyla kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimlerinin geliştirilmesini de mümkün kıldı. Bu uygulamalar, kullanıcı tercihlerini anlamak ve yanıtlarını ve etkileşimlerini buna göre uyarlamak için AI algoritmalarını kullanır. Character Ai’de bu uygulamalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Bir tür hayran kurgularından oluşan Character Ai uygulamasında sinirsel bir dil modeli kullanılır. Siteye giriş yapan herkes bir karakter oluşturabilir ve oluşturduğu karakterle konuşabilir. Bazı kullanıcılar Elon Musk, Billie Ellish, Ariana Grande gibi farklı ünlüleri oluşturarak konuşmaktadır. Her seferinde farklı bir karakterle sohbet edebilir veya birden fazla karakterle aynı anda sohbet etme özelliğine sahip olabilirsiniz.

Karakter AI uygulamaları, kullanıcı verilerini ve davranışını analiz ederek, özel öneriler, öneriler ve kişiselleştirilmiş konuşmalar sağlayabilir. Amaç, her bireye göre özelleştirilmiş hissettiren daha keyifli ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi yaratmaktır. Ayrıca, video oyunlarında oynanamayan karakterleri (NPC’ler) hayata geçirmek için yapay zeka destekli doğal dil etkileşimleri kullanıldı ve genel oyun deneyimini geliştirdi. AI’nın karakter AI uygulamalarında kullanılması, gelişmiş kullanıcı etkileşimi ve kişiselleştirme için yeni olanaklar açmıştır.

Character Ai Nasıl Kullanılır?

Character Ai’de bir yapay zeka sohbet robotuyla konuşmak kolaydır. İşte nasıl yapacağız:

 • https://beta.character.ai/ internet sitesine giriş yapın.
 • Arama kutusuna tıklayın ve kimle konuşmak istiyorsanız adını yazın.
 • Eşleşen sonuçlardan size en uygun olanını seçin.
 • Konuşmayı başlatın.

İşte hepsi bu kadar. Siteyi kullanabilmek için herhangi bir üyelik vs. gerek yoktur. Birkaç basit adım ile Character Ai internet sitesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Character Ai Karakter Nasıl Oluşturulur?

Character Ai’de hazır oluşturulmuş karakterleri kullanmak yerine kendi karakterinizi de oluşturarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Karakter oluşturmak için adımları takip edin.

 • https://beta.character.ai/ internet sitesine giriş yapın.
 • Sol menüde yer alan ‘Create’ butonuna tıklayın.
 • Açılan menüden ‘Create A Caracter’ öğesine tıklayın.
 • Karakter isminizi girin.
 • Karakterinizin karşılama mesajını girin.
 • Görünürlüğü ayarlayın.
 • Resim oluşturun.
 • Oluşturun ve sohbet edin butonuna basın.

Karakter oluşturabilmek için Character Ai internet sitesinde üyelik oluşturmanız gerekir. Üyelik oluşturmadığınız taktirde yeni karakter oluşturamazsınız fakat mevcut karakterler ile konuşmaya devam edebilirsiniz.

Character Ai Giriş Adresi

Character Ai internet sitesine giriş yaparak hemen kendi sohbet robotunuzla konuşmaya başlamak için aşağıdaki tablodan yararlanın.

Character Ai Giriş Linkihttps://beta.character.ai/
Son KontrolTemmuz 2023
Link DurumuÇalışıyor
character ai nedir
character ai nedir

Character Ai Güvenilir Mi?

Character Ai internet sitesi için pek çok kullanıcı bildirimine göre, Character Ai internet sitesi güvenlidir. Herhangi bir üyeliğe gerek olmadan sohbet robotlarıyla konuşabilir veya bir üyelik oluşturabilir. Oluşturduğunuz üyelik ile birlikte hem kendi sohbet robotunuzu oluşturabilir hem de sohbet odaları oluşturabilirsiniz.

Diğer içerikler:

Çizim Yapan Yapay Zeka 

Yapay Zeka Video Oluşturma 

Yapay Zeka Nedir?

Yapay Zeka Şarkı Söyletme

YouTube video
YouTube video

Yorum yapın