Ghostegro Web Giriş (APK – iOS 2023)

Ghostegro Web giriş konusu son günlerin en merak edilen sorularından bir tanesidir. Ghostegro, Instagram’da gizli hesapları görebileceğiniz gelişmiş Instagram gizli hesap gösteren uygulamadır. 3. Parti olarak Instagram’ın kullanmaya izin vermediği Ghostegro, Instagram’daki gizli hesapları birkaç basit adım ile gösterir. Ghostegro’yu Android ve iPhone telefonlarınıza indirebilir. İsterseniz de PC’den kullanabilirsiniz. İşte sizlere Ghostegro Web giriş ve diğer tüm detaylar!

Ghostegro, Instagram’ın tüm gizli hesaplarını gösterebilecek tek uygulama diyebiliriz. Gizli profiller dahil görebileceğiniz bu uygulama da takip edilen, takipçilerin görüntülemesi, fotoğraf ve video indirme gibi ek özelliklere de sahipsiniz. Peki, Ghostegro nedir? Ghostegro özellikleri nelerdir? Ve Ghostegro giriş linki nedir?

gidio 2023 06 28T043536.956
Ghostegro Giriş Linki

Ghostegro Nedir?

Ghostegro, Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında popüler bir seçenektir ve aynı Postegro, LiLi mantığında çalışır. Ghostegro’ya kayıt olursunuz ve görmek istediğiniz kullanıcı adını Ghostegro arama kutusuna yazarak Instagram’daki gizli profilleri görüntüleyebilme imkanına sahip olursunuz. Gizli profil görüntüleme haricinde diğer ek özelliklere de sahip olan Ghostegro, akıllı telefonlardan kullanılabildiği gibi aynı zamanda bilgisayardan da kullanılır.

Ghostegro uygulamasında günlük belirli bir limit vardır ve bu limitler dahilinde gizli hesapları görüntülersiniz. Ücretli plana geçerseniz bu limitler kalkmış olur. Ücretli ve ücretsiz versiyon arasında limit farkı, ek özellikler ve diğer bazı ek kullanım farkları ortaya çıkacaktır.

Ghostegro Özellikleri Nelerdir?

Ghostegro uygulamasını kullanmak yeteri kadar özelliği size sunar. Kısaca Instagram’da gizli profilleri görüntüleyebileceğiniz bu uygulama da limitler dahilinde Instagram’ı alt üst edebilirsiniz. Instagram’da görmek istediğiniz bir hesap var fakat bu hesap gizli durumdaysa endişelenmenize gerek yok. Instagram’daki tüm gizli hesapları Ghostegro gösterecek ve gizli profilleri size herkese açık yapacaktır.

  • Gizli profil görüntüleme
  • Takip edilen ve takipçilerinin görüntülemesi
  • Fotoğraf ve video indirme
  • Profil fotoğrafının büyütülmesi

Ghostegro Giriş Linki

Ghostegro’ya giriş yapmak için linklerin sürekli değiştirildiğini kullanıcılar tarafından şikayet olarak alıyoruz. Güncel Ghostegro web giriş veya Ghostegro giriş linklerine ulaşabilmek biraz güç olacaktır. Fakat bu sayfada yenilenen ve güncellenen Ghostegro giriş linkini sizlere paylaşıyoruz. Sıklıkla bu sayfayı ziyaret ederek yeni Ghostegro giriş linkine ulaşabilirsiniz. Bu sayfayı ‘kaydedilenler’ kısmına kaydetmeyi unutmayın.

Ghostegro giriş linki şu anda kullanılmamaktadır. Ghostegro uygulaması yerine diğer uygulamaları denemelisinz. Diğer uygulamalar şu anda aktif bir şekilde çalışmaktadır.

NOT: İlla bir tanesi çalışıyor olacaktır. Sırayla aşağıdan seçerek deneyin. Hepsi ücretsiz bir şekilde Instagram gizli hesap görmeye yardımcı olur.

Ghostegro Güvenilir Mi?

Ghostegro ve benzeri olan tüm uygulamalar 3. Parti Instagram gizli hesap görme uygulamalarıdır. 3. Parti olan bu uygulamalar, Instagram’ın topluluk ve gizlilik kurallarını ihlal eder. İhlal ettiği gibi hesap bilgilerinizin çalınmasına, hesabınızın yasaklanmasına vb. olan olaylara neden olur. Instagram’da hesabınızın çalınmasını istemiyorsanız bu tür 3. Parti uygulamalardan uzak durmalısınız. Veya bu tür uygulamaları kullanırken sahte (fake) hesaplar oluşturduktan sonra uygulamaları denemelisiniz.

Ghostegro Ücretsiz Mi?

Ghostegro, ücretli ve ücretsiz olarak 2 farklı üyelik tipine sahiptir. Ücretli planda tüm özellikler sınırsız bir şekilde kullanılabiliyorken ücretsiz planda Ghostegro tarafından size günlük belirli limit tanınır. Bu limit dahilinde Instagram profillerini görüntüleyebilir. Instagram’da gizli profillerin hikayelerini, videolarını, gönderilerini izleyebilirsiniz. Kısaca Ghostegro ücretsiz plan ve ücretli planla hizmet sunmaktadır.

YouTube video

Yorum yapın

Betnis Giriş
Betnis Giriş